در حالی که ابتدا اعلام شد پرونده باشگاه استقلال به دلیل عدم قانع شدن اعضای کارگروه نظارت بر قراردادها به کمیته انضباطی ارجاع داده شده است در ادامه این خبر تکذیب شد. بازیکنان تیم استقلال پیش از تمرین امروز در جریان اخبار پیرامون ارجاع پرونده تیم به کمیته انضباطی قرار گرفته اند. این در حالی […]

استقلال, فوتبال, کمیته انضباطی, لیگ برتر

در حالی که ابتدا اعلام شد پرونده باشگاه استقلال به دلیل عدم قانع شدن اعضای کارگروه نظارت بر قراردادها به کمیته انضباطی ارجاع داده شده است در ادامه این خبر تکذیب شد.

بازیکنان تیم استقلال پیش از تمرین امروز در جریان اخبار پیرامون ارجاع پرونده تیم به کمیته انضباطی قرار گرفته اند. این در حالی است که بسیاری از بازیکنان استقلال قراردادهای خودرا کم کردند تا استقلال از سقف قرارداد عبور نکند تا با کسر امتیاز مواجه نشود.

بازیکنان تیم استقلال امروز اما در تمرین تیم بسیار باانگیزه و شاداب نشان دادند و اصلا کسر امتیاز از تیم را باور ندارند. شاید هم آنها این قدر به خود اطمینان دارند که در صورت کسر امتیاز هم جایگاه خود را در صدر جدول حفظ خواهند کرد. استقلال اکنون در حالی در صدر جدول قرار دارد که ۵ امتیاز از تیم دوم پیش است.

گفته می‌شود کارگروه نظارت بر قراردادها به ۴ قرارداد در تیم ایراد گرفته است و در ظاهر توضیحات باشگاه استقلال برای این کارگروه قانع کننده نبود.

منبع: خبـر ورزشی

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟