به گزارش اختصاصی زیرنویس، عصر امروز دوشنبه ۲۹ آبان عوامل بیمارستان میلاد در تماس با پلیس ۱۱۰ از حمله یک زن و‌مرد جوان به بخش زنان و زایمان بیمارستان گزارش شد که بلافاصله تیمی از ماموران به محل  اعزام شدند. در تحقیقات اولیه مشخص شد ضاربین یک زوج جوان هستند که چند سالی است بچه […]

به گزارش اختصاصی زیرنویس، عصر امروز دوشنبه ۲۹ آبان عوامل بیمارستان میلاد در تماس با پلیس ۱۱۰ از حمله یک زن و‌مرد جوان به بخش زنان و زایمان بیمارستان گزارش شد که بلافاصله تیمی از ماموران به محل  اعزام شدند.

در تحقیقات اولیه مشخص شد ضاربین یک زوج جوان هستند که چند سالی است بچه دار نشده اند و با نقشه ربودن یک نوزاد پسر پای در بیمارستان میلاد گذاشته اند.

در حالی که زوج جوان توسط عوامل حراست بیمارستان و کادر درمان غافلگیر شده بودند پس پی برد که این زوج جوان با قصد ربودن یک نوزاد آن هم پسر وارد بیمارستان میلاد و بخش زنان و زایمان شده و در حالیکه مرد جوان در بیرون از بخش زاغ زنی می کرده زن جوان با چاقو وارد بخش زنان شده و با تهدید چاقو  سعی داشته با تهدید پرستاران یک نوزاد پسر را با خود ببرد که در این لحظه پرستاران از در اقدامی غافلگیرانه زن جوان را گرفته و مانع ربودن نوزادان و زخمی کردن کادر درمان می شوند.

در ادامه نیز با حضور حراست بیمارستان مرد جوان که در بیرون از بخش قصد فراری دادن زن جوان بود نیز دستگیر شد.

به گفته منابع آگاه به خبرنگار زیرنویس این زوج جوان که مرد ۴۹ ساله و زن ۴۵ ساله هستند بازداشت و تحویل مقامات قضایی شدند.

بنا بر این گزارش، تحقیقات در خصوص این پرونده ادامه دارد

منبع خبر: رکنـا

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟