توضیح اینکه کاغذسازی کاوه (نماد بورسی چکاوه) تولیدکننده کاغذ بسته بندی بازیافتی و از شرکت های وابسته به هلدینگ سلولزی تاپیکو و شستا است.

کارگــران، سوق دهنده جوامـع به سوی رشد و تعالی هستند و در احادیث و روایات بر تکریم ایشــان بسیار تاکید شده‌است.

اسفندیاری: روز جهانی کار و کارگر، نمادی بر قدرشناسی جامعه جهانی از کارگران است

به گزارش اقتصاد آنلاین، امیرسامان اسفندیاری، مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره این شرکت در پیامی ضمن تبریک روز جهانی کارگر، این روز را به خانواده بزرگ کاغذسازی کاوه به ویژه کارگران شریف و تلاشگر چکاوه تبریک گفت.

متن پیام اسفندیاری به شرح زیر است:

تولید، اساس پیشرفت هر جامعه است و آن محــقــق نمی‌شود مگر با تلاش کارگران. کارگــران، سوق دهنده جوامـــع به سوی رشد و تعالی هستند و در احادیث و روایات بر تکریم ایشـــان بسیار تاکید شده‌است.

روز جهانی کار و کارگر، نمادی بر قدرشناسی جامعه جهانی از کارگران است و در کشور ما نیز همسو با این حرکت بین‌المللی، بر قدر و منزلت کارگران در این روز توجه بیشتری صورت می‌گیرد.

اینجانب به نمایندگی از هیات مدیره محترم شرکت کاغذسازی کاوه ضمن تبریک این روز به خانواده بزرگ کاغذسازی کاوه به ویژه کارگران شریف و تلاشگر، سربلندی و عزت را برای این عزیزان و همه کارگران زحمتکش کشور از درگاه پروردگار منان خواستارم.

امیرسامان اسفندیاری

مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره

شرکت صنایع کاغذسازی کاوه (سهامی عام)

توضیح اینکه کاغذسازی کاوه (نماد بورسی چکاوه) تولیدکننده کاغذ بسته بندی بازیافتی و از شرکت های وابسته به هلدینگ سلولزی تاپیکو و شستا است.

دود این طرح به چشم یارانه بگیران رفت!
بیشتر بخوانید

کارگران

 

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟
  • منبع خبر : اقتصاد آنلاين