اصولی:برنامه ما حضور تیم ملی با ترکیب کامل در جام ملت هاست
اصولی:برنامه ما حضور تیم ملی با ترکیب کامل در جام ملت هاست

 به گزارش خبرنگار ورزشی فارس،احسان اصولی درباره وضعیت همراهی 4 لژیونر ایرانی تیم ملی فوتسال در رقابت های جام ملت های آسیا اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که در این مقطع برای کمیته فوتسال و علاقمندان تیم ملی مورد توجه است، برگزاری رقابت های فوتسال جام ملت های آسیا در تاریخ خارج از فیفا دی […]

 به گزارش خبرنگار ورزشی فارس،احسان اصولی درباره وضعیت همراهی 4 لژیونر ایرانی تیم ملی فوتسال در رقابت های جام ملت های آسیا اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که در این مقطع برای کمیته فوتسال و علاقمندان تیم ملی مورد توجه است، برگزاری رقابت های فوتسال جام ملت های آسیا در تاریخ خارج از فیفا دی است. به همین دلیل موضوع بهره مندی از 4 لژیونر کشورمان که در اسپانیا بازی می کنند تحت پیگیری ویژه فدراسیون فوتبال قرار دارد.

وی ادامه داد:در همین راستا،برای رفع دغدغه هواداران اعلام می‌کنیم که اطمینان داشته باشند پیگیری‌های لازم در حال انجام است و مکاتبه ای از طریق فدراسیون فوتبال با فدراسیون فوتبال اسپانیا و باشگاه‌های این بازیکنان انجام شده است.

ریس کمیته فوتسال گفت:به صورت حتم،پیگیری برای حل این موضوع و دغدغه ادامه دارد.برنامه ما این است که تیم ملی با ترکیب کامل در جام ملت های آسیا حاضر شود و با رایزنی های رئیس فدراسیون و بخش روابط بین الملل این مشکل رفع خواهد شد.

پایان پیام/

منبع: فارس