برانکو ایوانکوویچ سالیان متمادی در پرسپولیس کار کرد و با فضای این تیم به طور کامل آشناست. مربی‌ای که افتخارات فراوانی همراه با سرخ‌پوشان به دست آورد و حالا هم گزینه شماره یک آن‌ها برای جانشینی یحیی گل‌محمدی محسوب می‌شود. برانکو ۶ سال قبل در اواخر دی سال ۱۳۹۶ قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد […]

برانکو ایوانکوویچ سالیان متمادی در پرسپولیس کار کرد و با فضای این تیم به طور کامل آشناست. مربی‌ای که افتخارات فراوانی همراه با سرخ‌پوشان به دست آورد و حالا هم گزینه شماره یک آن‌ها برای جانشینی یحیی گل‌محمدی محسوب می‌شود.

برانکو ۶ سال قبل در اواخر دی سال ۱۳۹۶ قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد و بلافاصله بعد از آن در یک کنفرانس مطبوعاتی که ۲۴ دی ماه همان سال در زیرنویس و سایر رسانه‌ها بازتاب داشت، از اهداف و آینده خودش سخن به میان آورد. سرمربی کروات آن زمان پرسپولیسی‌ها با اشاره به وضعیت تیم گفت: تلاش همه ما بر پایه تکرار قهرمانی‌ها و تداوم موفقیت‌ها استوار است. البته شاید بردهای پرسپولیس همه را خسته کرده باشد ولی باید تلاش کنیم تا همواره در بهترین سطح ممکن باقی بمانیم. پیرامون وضعیت بازیکنان هم باید بگویم مهدی طارمی از جمع ما جدا شد و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم اما در مورد سایر نفرات با صراحت می‌گویم با توجه به این‌که محروم هستیم و نمی‌توانیم بازیکن بگیریم، به هیچ‌کس اجازه جدایی نمی‌دهم.

برانکو در ادامه این مصاحبه مدعی شد برخلاف شایعات مطرح‌شده، او در آن مقطع هیچ پیشنهادی از فدراسیون فوتبال ایران برای هدایت تیم ملی کشورمان دریافت نکرده بود.

زیرنویس‌گردی| برانکو: بردهای پرسپولیس همه را خسته کرده!

منبع: خبـر ورزشی