به گزارش زیرنویس، امیر حسام عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: به دنبال شکایت فردی مبنی بر سرقت و آدم ربایی ، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی ویژه از ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت. وی افزود: طی بررسی‌های اولیه مشخص شد متهمان به عنوان نیروی خدمات رسان وارد منزل مالباخته […]

به گزارش زیرنویس، امیر حسام عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: به دنبال شکایت فردی مبنی بر سرقت و آدم ربایی ، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی ویژه از ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: طی بررسی‌های اولیه مشخص شد متهمان به عنوان نیروی خدمات رسان وارد منزل مالباخته شده و وی را مدتی در آن جا حبس کرده سپس با تهدید و ایجاد رعب و وحشت اقدام به سرقت کارت‌های بانکی و طلا از وی کرده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی ماموران اعضای این باند خشن که سه زن و شش مرد بودند شناسایی و پس از کسب مجوز قانونی طی عملیاتی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

حسام گفت: متهمان در تحقیقات پلیس اعلام کردند طعمه‌های خود را شناسایی و در فرصتی مناسب به عناوین مختلف وارد منزل آنان شده و پس از تهدید و حبس آنان، اقدام به سرقت پول، کارت بانکی و طلا شاکیان می‌کردند.

وی افزود: تا کنون متهمان به 6 فقره سرقت، آدم ربایی، گروگانگیری، سرقت با سلاح گرم در چند استان اعتراف کردند و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

 

منبع خبر: رکنـا