مدیرعامل باشگاه پلیمر خلیج فارس درباره دلایل عدم حضور این تیم در لیگ دوومیدانی توضیحاتی را ارائه کرد و خواستار پادرمیانی برای حل این مشکل شد.

مدیرعامل باشگاه پلیمر خلیج فارس درباره دلایل عدم حضور این تیم در لیگ دوومیدانی توضیحاتی را ارائه کرد و خواستار پادرمیانی برای حل این مشکل شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بیست‌وهفتمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور قرار است در روزهای آینده برگزار شود؛ رویدادی که می‌تواند نقش مهمی در آمادگی برخی از ورزشکاران اعزامی به بازی‌های آسیایی ایفا کند. در روزهای گذشته اخباری مبنی بر عدم حضور تیم پلیمر خلیج فارس، قهرمان دوره گذشته در رقابت‌های این دوره مطرح شد.

ایرج سپهوند مدیرعامل این باشگاه در این باره به خبرگزاری تسنیم گفت: چند روز قبل افشین داوری سرپرست فدراسیون نامه‌ای به ما زد و اعلام کرد با توجه به عدم حضورمان در جلسه فنی مسابقات لیگ، نمی‌توانیم در لیگ امسال شرکت کنیم. قرار است ۱۶ تیم در لیگ امسال شرکت کنند و ما قهرمان سال گذشته هستیم. در این جلسه نمایندگان ۸ تیم حضور نداشتند. چند سال پیش در انتخابات فدراسیون که داوری، بهتاج و صیامی برای ریاست تلاش می‌کردند، ما به افشین داوری رأی ندادیم و او شکست خورد و حالا این کارها را انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: پلیمر باشگاهی است که از بدو ورودش به ورزش، سطح قراردادها را بالا برد. تنها باشگاهی هستیم که در هندبال و بوکس و دوومیدانی  فعالیت می‌کنیم. برای همین لیگ دوومیدانی هم از کنیا، لهستان و آلمان ورزشکار آوردیم.

سپهوند درباره علت غیبت در جلسه فنی لیگ گفت: در این جلسه توضیحاتی درباره آیین‌نامه و برخی موارد عنوان می‌شود که همین آیین نامه را ارسال کرده بودند و شرکت در آن خیلی مهم نیست. ضمن اینکه برخی باشگاه‌های دیگر هم در جلسه نبودند. برای حضور در لیگ اعلام آمادگی کردیم و به فدراسیون نامه زدیم. حتی پیش قرارداد به ورزشکاران خارجی دادیم. به نظرم در این میان همه متضرر می شوند.

مدیرعامل باشگاه پلیمر خلیج فارس یادآور شد: نباید کارها غیرحرفه‌ای باشد. باشگاهی هستیم که سطح قراردادها را بالا بردیم. داوری به عنوان سرپرست نباید این کارها را می‌کرد و این ضربه به ورزشکاران وارد می‌شود. با هاشم خزایی دبیر فدراسیون صحبت کردم و گفتم این درست نیست و سعی کنند که پا در میانی کنند. اگر در لیگ شرکت نکنیم، به نفع‌مان است، چون هزینه دوومیدانی را به رشته‌های دیگر صرف می‌کنیم، ولی با توجه به اینکه من مربی دوومیدانی بودم و شاگردان زیادی داشتم، دلم برای این رشته می‌سوزد.

سپهوند اظهار داشت: سجادی که وزیر ورزش است و دوومیدانی‌کار بوده، از همان بدو ورودش مشکل داشت. آن زمان ۵، ۶ میلیارد وسایل ورزشی گرفتیم و به فدراسیون تزریق کردیم. هیچ غرضی با وزیر نداریم، ولی آنها یکسری سیاست‌های کج‌اندیشانه دارند که اجازه نمی‌دهند یک سرمایه‌گذار بیاید و سرمایه‌گذاری کند.

وی درباره مطالبات دوومیدانی‌کاران گفت: با خسروشیری یکی از مسئولان فدراسیون که صحبت کردم، او می‌گفت فکر می‌کرده که ۹۰ درصد از قراردادها را نداده‌ایم. در حالی که ما بیش از ۹۰ درصد قراردادها را دادیم، فقط بخش مربوط به صحرانوردی مانده که آن بخش، مجزا از رقابت‌های لیگ فضای باز و داخل سالن است. دو دوره قهرمان شدیم و داوری باید کمی آرام‌تر عمل کند. عده‌ای به او خط داده‌اند.

سپهوند در پایان گفت: به ورزشکاران گفته‌ایم حتی اگر در لیگ شرکت نکنیم، باز هم پول قراردادشان را می‌دهیم. حالا ببینیم ما دلسوز ورزش هستیم یا آنها. به خسروشیری زنگ زدم و گفتم که پا درمیانی کنید. تنها تیمی هستیم که در رده جوانان و بانوان و آقایان تیم می‌دهیم و این اقدام دور از انصاف است.

منبع :تسنیم

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.