چراغ سبز سرمربی استقلال به هافبک مغضوب آبی‌ها
چراغ سبز سرمربی استقلال به هافبک مغضوب آبی‌ها

به گزارش خبرنگار ورزشی زیرنویس، تمرین امروز استقلال نکات قابل توجه زیادی مانند دیدار خطیر و نکونام و همچنین حضور میلاد میداوودی را داشت با اینحال نکته کمتر دیده شده؛ بازگشت هافبک مغضوب سرمربی به تمرینات تیم است. امید حامدی‌فر که پس از مصدومیت یامگا به دلیل بازی خطرناک، قرار بود با تصمیم کادرفنی چندروزی […]

به گزارش خبرنگار ورزشی زیرنویس، تمرین امروز استقلال نکات قابل توجه زیادی مانند دیدار خطیر و نکونام و همچنین حضور میلاد میداوودی را داشت با اینحال نکته کمتر دیده شده؛ بازگشت هافبک مغضوب سرمربی به تمرینات تیم است.

امید حامدی‌فر که پس از مصدومیت یامگا به دلیل بازی خطرناک، قرار بود با تصمیم کادرفنی چندروزی تمرینات انفرادی را پشت سر بگذارد، پس از ترک محل تمرین با تصمیم جواد نکونام در لیست مازاد تیم قرار گرفت.

این بازیکن طی روزهای گذشته نیز در کمپ حجازی حاضر شده و به تمرینات انفرادی پرداخت اما بر اساس پیگیری‌ها مشخص شد حامدی فر امروز به همراه تیم تمرین کرده که می‌تواند به عنوان چراغ سبز نکونام در نظر گرفته شود.

بااینحال باید دید که با توجه به جلسه امروز سرمربی با مدیرعامل استقلال تصمیمات نقل و انتقالاتی آبی‌ها چگونه خواهد بود و چه تصمیمی درخصوص ورودی‌ها و خروجی‌های این تیم گرفته می‌شود.

پایان پیام/

 

منبع: فارس