تیم ملی فوتبال کشورمان در چهارچوب دیدارهای رودر رو مقابل امارات در دو بازی آخر خود در چهارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ ( رفت و برگشت ) تیم ملی امارات با نتایج مشابه یک بر صفر شکست داد. وجه تشابه این دو دیدار گلزنی مهدی طارمی در هر دو مسابقه بود. مهاجم ایرانی باشگاه […]

- امارات بیشتر از همه نگران این بازیکن ایران است

تیم ملی فوتبال کشورمان در چهارچوب دیدارهای رودر رو مقابل امارات در دو بازی آخر خود در چهارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ ( رفت و برگشت ) تیم ملی امارات با نتایج مشابه یک بر صفر شکست داد.

وجه تشابه این دو دیدار گلزنی مهدی طارمی در هر دو مسابقه بود. مهاجم ایرانی باشگاه پورتو پرتغال در بازی رفت در دقیقه ۷۰ روی پاس سردار آزمون تک گل پیروزی بخش تیم ملی را به ثمر رساند و در دیدار برگشت نیز در دقیقه ۴۴ و در نیمه اول زننده گل برتری تیم ملی بود.

با توجه عدم گلزنی مهدی طارمی در این دوره از جام ملت‌ها در شرایطی که پیش از شروع رقابت‌ها پیش‌بینی می‌شد او به عنوان یکی از مطرح‌ترین گلزنان حال حاضر آسیا در اروپا روبروی تیم‌های فلسطین و هنگ کنگ آوراژ گل خوبی برای خودش دست و پا کند، می‌توان پیش بینی کرد با توجه به هر دو گل تیم ملی کشورمان در دیدارهای آخر مقابل امارات، مهدی طارمی این بار نیز در مصاف مقابل این تیم گلزنی کرده و پایش به گل باز شود. از سوی دیگر قطعا سرمربی تیم ملی امارات با چنین ذهنیتی برنامه ویژه ای برای مهار مهدی طارمی در سر خواهد داشت.

طارمی در هر دو بازی آخر تیم ملی در جام ملت‌های آسیا از ابتدا در ترکیب ثابت تیم کشورمان به میدان رفت. او در دیدار مقابل هنگ کنگ در دقیقه ۷۷ جای خود را به امید ابراهیمی داد اما در دیدار مقابل فلسطین ۹۰ دقیقه در ترکیب تیم ملی حضور داشت.

منبع: خبـر ورزشی