بلاروس مقابل ساحلی‌بازان ایران گلباران شد
بلاروس مقابل ساحلی‌بازان ایران گلباران شد

به گزارش خبرنگار ورزشی زیرنویس، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در حال برگزاری اردوی تدارکاتی در بندرعباس است و خود را برای رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۴ امارات آماده می‌کند. تیم ملی ساحلی ایران عصر امروز در سومین دیدار تدارکاتی خود توانست در یک بازی پرگل بلاروس را با نتیجه ۷ بر ۲ شکست دهد. گلهای ایران […]

به گزارش خبرنگار ورزشی زیرنویس، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در حال برگزاری اردوی تدارکاتی در بندرعباس است و خود را برای رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۴ امارات آماده می‌کند.

تیم ملی ساحلی ایران عصر امروز در سومین دیدار تدارکاتی خود توانست در یک بازی پرگل بلاروس را با نتیجه ۷ بر ۲ شکست دهد. گلهای ایران در این مسابقه را محمد مرادی، ️علی میرشکاری، ️موحد محمدپور، ️سعید پیرامون (2گل)، ️امیرحسین اکبری، ️محمدعلی مختاری را به ثمر رساندند.

این بازی پایان دیدارهای آماده‌سازی ساحلی‌بازان کشورمان برای جام‌جهانی 2024 امارات است. تیم فوتبال ساحلی کشورمان در اولین بازی خود در دیداری دوستانه توانست 4 بر 3 بلاروس را شکست دهد.

یران در گروه دوم جام جهانی 2024 امارات باید به مصاف تیم‌های اسپانیا، تاهیتی و آرژانتین برود. ️جام جهانی 2024 امارات از 26 بهمن تا 6 اسفند 1402 در دبی برگزار خواهد شد. 

پایان پیام/

منبع: فارس