سرهنگ رابعه جوانبخت گفت: تصادفات فوتی و جرحی شهر تهران در اواخر هفته بیشتر می‌شود و تحلیل و بررسی آن نشان می‌دهد که جنس تصادفات آخر هفته کمی متفاوت‌تر از آن چیزی است که در طول هفته روی می‌دهد. رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: ۳۳ درصد از تصادفات فوتی آخر هفته […]

- عامل مرگ تهرانی‌ها این لباس است!

سرهنگ رابعه جوانبخت گفت: تصادفات فوتی و جرحی شهر تهران در اواخر هفته بیشتر می‌شود و تحلیل و بررسی آن نشان می‌دهد که جنس تصادفات آخر هفته کمی متفاوت‌تر از آن چیزی است که در طول هفته روی می‌دهد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: ۳۳ درصد از تصادفات فوتی آخر هفته در شهر تهران به عابرین پیاده باز می‌گردد، خیلی وقت‌ها یک طرف تصادف با عابر، موتورسیکلت و در جایی دیگر خودرو با عابر است.

سرهنگ جوانبخت با بیان اینکه نکته مهم در این تصادفات که بررسی شده، این است که در تمام این تصادفات لباس عابران تیره بوده است، گفت: رنگ لباس برای عابران پیاده‌ای که در شب‌ها تردد می‌کنند، برای دیده شدن توسط دیگر رانندگان بسیار موثر است. وقتی یک عابر در شب تردد می‌کند و روشنایی آن کم است، این رنگ پوشش است که به بهتر دیده شدن شما کمک و از حوادث جلوگیری می‌کند.

بیشتر بخوانید:

جوان تازه ازدواج کرده سر خریدن مرغ به قتل رسید

۲۳۳۲۱۷

منبع: خبـرآنلاین