پس از جدایی یحیی گل‌محمدی در نیم‌فصل از پرسپولیس وضعیت کادر فنی این تیم پیچیده شده و ننکا مربی برزیلی دروازه‌بان‌ها هفته گذشته از این تیم جدا شد و در این بین سید جلال حسینی نیز در تمرینات قرمزپوشان غیبت دارد تا بحث جدایی احتمالی او نیز در میان باشد.  بعد از این اتفاقات مهرداد […]

- درخواست جدایی ۲ عضو دیگر پرسپولیس/ جلسه مهم با درویش برای فسخ

پس از جدایی یحیی گل‌محمدی در نیم‌فصل از پرسپولیس وضعیت کادر فنی این تیم پیچیده شده و ننکا مربی برزیلی دروازه‌بان‌ها هفته گذشته از این تیم جدا شد و در این بین سید جلال حسینی نیز در تمرینات قرمزپوشان غیبت دارد تا بحث جدایی احتمالی او نیز در میان باشد. 

بعد از این اتفاقات مهرداد خانبان و محمد عسگری نیز هفته گذشته جدایی از پرسپولیس اقدام کرده و درخواست خود را باشگاه ارائه کردند.

به نقل از ورزش سه این دو عضو کادر فنی پرسپولیس درحالیکه برای جدایی با باشگاه به توافق رسیده بودند، امروز در جلسه‌ای به دیدار رضا درویش رفتند تا فسخ قرارداد خود را جاری کنند اما در این جلسه‌ با وجود درخواست دو عضو کادرفنی پرسپولیس، رضا درویش اجازه جدایی را به آنها نداد و اعلام کرد که قصد دارد تا پایان فصل با آنها همکاری را ادامه بدهد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که خانبان و عسگری اعلام کردند حتی حاضرند تمام طلب خود را ببخشند، اما با اصرار مدیرعامل باشگاه فعلا در کادرفنی تیم ماندنی شدند و به کار خود ادامه خواهند داد.

بیشتر بخوانید: خداحافظی از پدیده لیگ برتر؛ سعید دقیقی از هدایت شمس‌آذر استعفا داد

منبع: خبـر ورزشی