مربی سایپا: دیده شدن برایم مهم نیست، نتیجه تیم مهم است
مربی سایپا: دیده شدن برایم مهم نیست، نتیجه تیم مهم است

مرضیه کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی زیرنویس، درباره مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان در فصل جدید، عنوان کرد: سایپا از روز اول که تیم را بست هدف قهرمانی داشت. اگرچه در بعضی از بازی‌ها و ست‌ها برخی بازیکنان نوسان داشتند اما در کل با همدلی بچه‌ها و زحمات کادر فنی با حمایت مدیریت باشگاه […]

مرضیه کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی زیرنویس، درباره مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان در فصل جدید، عنوان کرد: سایپا از روز اول که تیم را بست هدف قهرمانی داشت. اگرچه در بعضی از بازی‌ها و ست‌ها برخی بازیکنان نوسان داشتند اما در کل با همدلی بچه‌ها و زحمات کادر فنی با حمایت مدیریت باشگاه همه چیز خوب پیش رفته است.

بدنساز سایپا در ادامه در پاسخ به این سوال که بدنسازی چقدر توانسته در کسب نتیجه به بازیکنان سایپا کمک کند؟ اظهارداشت: بدون شک بدنسازی می‌تواند عامل اصلی برای اجرای مهارت یک بازیکن باشد. بازیکن هر چقدر تکنیک و تجربه خوب داشته باشد وقتی از نظر بدنی آمادگی کافی نداشته باشد نمی‌تواند مهارت خود را در شرایط بازی و حتی تمرین اجرا کند. پس برای یک بازی باکیفیت نیاز به سطح آمادگی بالای بدنی است. 

- مربی سایپا: دیده شدن برایم مهم نیست، نتیجه تیم مهم است

این مربی والیبال در پاسخ به این سوال که شما اولین تجربه خود را به عنوان مربی بدنساز در لیگ برتر داشتید، شرایط را چطور می‌بینید، گفت: من سابقه مربیگری در لیگ یک را داشتم اما امسال اولین تجربه مربیگری من در لیگ برتر بود. من قبلا در لیگ برتر با ذوب‌آهن و تیم‌های دیگر بازی کرده بودم اما مربیگری در لیگ برتر تجربه متفاوتی است چون شما با بازیکنانی با سطح بالا طرف هستید. بازیکنانی که خیلی خوب همه چیز از جمله بدنسازی، سیستم‌های تمرینی و … را می‌شناسند و حتی می‌توانند خیلی راحت ایرادات سیستم تمرینی یک حرکت را تشخیص دهند. تجربه خوبی برای من بود. 

کریمی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه معمولاً در موفقیت تیم‌ها بازیکنان و کادر دیده می‌شوند اما در پشت پرده عوامل زیادی در موفقیت نقش دارند مانند بدنساز، از اینکه دیده نمی‌شوید ناراحت نیستید؟ تصریح کرد: موفقیت تیم‌ها به سطح بالای آمادگی بازیکنان بستگی دارد. در مصاحبه‌های مختلف مربیان تیم‌ها از جمله سرمربی تیم خودمان اشاره مستقیم به سطح آمادگی بدنی بچه‌ها داشته است. من به عنوان مربی بدنساز دیده شدن برایم مهم نیست، مهم نتیجه تیم است. وقتی تیم به نتیجه می‌رسد عوامل مختلفی دست دارند که یکی از آنها آمادگی بدنی بازیکنان است. من ناراحت نیستم و بعد دیگر داستان را می بینم. وقتی بازیکن در ست پنجم با همان آمادگی بدنی بالا مانند ست اول بازی می‌کند نشان از سطح بالای بازیکن است.

- مربی سایپا: دیده شدن برایم مهم نیست، نتیجه تیم مهم است

وی درباره اینکه آیا بازیکن آسیب‌دیده دارید یا خیر، عنوان کرد: قبل از بازی با مس رفسنجان در تمرینات توپی آسیب‌دیده داشتیم. مونا خواجه‌کلایی از ناحیه مچ پا آسیب دید اما او چند هفته است که به تیم اضافه شده و مشکلی ندارد. کدخدا هم از ناحیه کمر دچار آسیب‌دیدگی شد اما مهم نیست و در بازی‌های مهم کنار تیم خواهد بود. 

پایان پیام/

منبع: فارس