مسی هالند را به رئال سوق داد!
مسی هالند را به رئال سوق داد!

زیرنویس؛ «مسی خانواده هالند را قانع کرد تا به رئال بیایند!»، این محتوای تیتر یک چاپ امروز (چهارشنبه) نشریه آس اسپانیا درباره وضعیت ستاره نروژی سیتی بعد از مراسم بهترین بازیکن دنیا از دید فیفا است. لیونل مسی با فاصله میلی متری در مراسم بهترین های سال فیفا موفق شد هالند را کنار بزند و […]

زیرنویس؛ «مسی خانواده هالند را قانع کرد تا به رئال بیایند!»، این محتوای تیتر یک چاپ امروز (چهارشنبه) نشریه آس اسپانیا درباره وضعیت ستاره نروژی سیتی بعد از مراسم بهترین بازیکن دنیا از دید فیفا است.

لیونل مسی با فاصله میلی متری در مراسم بهترین های سال فیفا موفق شد هالند را کنار بزند و جایزه بهترین بازیکن سال 2023 فیفا را کسب کند.

- مسی هالند را به رئال سوق داد!

نشریه مادریدی می نویسد که خانواده هالند بعد از این مراسم و ناکامی پسرشان از کسب این جایزه با وجود 3 گانه تاریخی و عملکرد فردی فوق العاده با سیتی تصمیم گرفتند که این بازیکن باید برای کسب جوایز فردی به باشگاه بهتری برود.

رسانه اسپانیایی گزارش می دهد که لیونل مسی خانواده ستاره نروژی را شوکه کرد و آنها می خواهند برای کسب جوایز فردی بزرگ مثل توپ طلا و جایزه فیفا پسرشان راهی باشگاه رئال مادرید شود.

پایان پیام/

منبع: فارس