برگ برنده اوسمار نسبت به گل‌محمدی
برگ برنده اوسمار نسبت به گل‌محمدی

یکی از اتفاقات تلخ در مسیر سرمربیگری یحیی گل محمدی در نیم فصل اول لیگ برتر مصدومیت ستاره تاثیرگذار این تیم بود.

 

وحید امیری ستاره ملی پوش لرستانی تیم پرسپولیس در دیدار رفت این تیم مقابل النصر عربستان در تاریخ بیست و ششم شهریور ماه دچار مصدومیتی شد که او را ماه‌ها از تمرین و مسابقه دور نگه داشت.

امیری که فصل گذشته با حضور در ۲۴ دیدار از مجموع ۳۰ هفته مسابقات لیگ برتر ۱۹۶۸ دقیقه در ترکیب پرسپولیس به میدان رفت یکی از عوامل اصلی دبل قهرمانی این تیم در جام حذفی و لیگ برتر بود.

بسیاری از کارشناسان پرسپولیسی طی ماه‌های پاییز، غیبت وحید امیری در بال چپ و فاز هجومی این تیم را از عوامل گلزنی کم مهاجمان این تیم دانسته و معتقد بودند نبیل باهویی و شهاب زاهدی در نبود وحید امیری زهر همیشگی را نداشتند.

حالا و با انتشار خبر بازگشت پرقدرت وحید امیری به تمرینات پرسپولیس به نظر می‌رسد اوسمار در اولین دیدار تیمش مقابل نفت و گاز گچساران در چهارچوب مسابقات جام حذفی شرایط ویژه و مطلوبی برای رویارویی مقابل این تیم دسته یکی خواهد داشت.

با توجه به نوع تعصب و سبک بازی وحید امیری در تیم پرسپولیس و تیم ملی، قطعاً او می‌تواند در کسب نتایج مطلوب در دور برگشت برگ برنده اوسمار نسبت به یحیی در نیم فصل اول به شمار برود.

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.