کمک انگلیس به فرانسه برای برقراری امنیت در المپیک
کمک انگلیس به فرانسه برای برقراری امنیت در المپیک

به گزارش زیرنویس، پس از مذاکرات روز سه شنبه در پاریس بین جیمز کلورلی وزیر کشور انگلیس و جرالد دارونین وزیر کشور فرانسه، انگلیس اعلام کرد که کارشناسان امنیتی این کشور به فرانسه کمک خواهند کرد تا از المپیک پاریس به نشانه همکاری نزدیکتر محافظت کند.  هر دو دولت همچنین قصد دارند هواپیماهای بدون سرنشین […]

به گزارش زیرنویس، پس از مذاکرات روز سه شنبه در پاریس بین جیمز کلورلی وزیر کشور انگلیس و جرالد دارونین وزیر کشور فرانسه، انگلیس اعلام کرد که کارشناسان امنیتی این کشور به فرانسه کمک خواهند کرد تا از المپیک پاریس به نشانه همکاری نزدیکتر محافظت کند. 

هر دو دولت همچنین قصد دارند هواپیماهای بدون سرنشین و موانع دریایی بیشتری برای جلوگیری از عبور قایق‌های کوچک حامل پناهجویان مستقر کنند. 

انتظار می‌رود افسران پلیس و اعضای سرویس‌های امنیتی در کنار مقامات فرانسوی در المپیک که از ماه جولای آغاز می‌شود، همکاری کنند. آنها تجربیات خود را از لندن 2012 و سایر رویدادهای مهم از جمله تشییع جنازه ملکه الیزابت و تاجگذاری چارلز به اشتراک خواهند گذاشت.

برای نخستین بار در طول تاریخ المپیک مراسم افتتاحیه در خارج از ورزشگاه و در اطراف رودخانه سن برگزار می‌شود به همین دلیل برقراری امنیت با حضور توریست‌ها برای فرانسه از اهمیت زیادی برخوردار است. 

پایان پیام/

منبع: فارس