کاپیتان ذوب‌آهن: سالن کاله آنقدر سرد بود که روی نیمکت یخ می‌زدید!
کاپیتان ذوب‌آهن: سالن کاله آنقدر سرد بود که روی نیمکت یخ می‌زدید!

آرن داودی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی زیرنویس، در مورد شکست 88 بر 69 ذوب آهن مقابل کاله در لیگ برتر بسکتبال و مشکلات سالن پیامبر اعظم آمل اظهار داشت: روز قبل از مسابقه بوی گاز در سالن وجود داشت و دود سیاهی هم به وجود آمد و همین باعث شد تمرین مان را […]

آرن داودی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی زیرنویس، در مورد شکست 88 بر 69 ذوب آهن مقابل کاله در لیگ برتر بسکتبال و مشکلات سالن پیامبر اعظم آمل اظهار داشت: روز قبل از مسابقه بوی گاز در سالن وجود داشت و دود سیاهی هم به وجود آمد و همین باعث شد تمرین مان را نصفه کاره بگذاریم و برویم. در روز بازی نیز همین شرایط وجود داشت و بوی گاز می آمد که مجبور شدند وسایل گرمایشی را خاموش کنند.

وی در مورد اینکه سرمای سالن را چطور تحمل کردید، گفت: وسیله گرمایشی نباشد سالن درد می شود و وقتی روی نیمکت می نشستید، یخ می‌زدید! این شرایط در سالن های دیگر وجود دارد و حالا مسوولان فدراسیون به دوش آب گرم سالن ما در اصفهان ایراد می گیرند در حالی که ما هر روز خودمان از آن استفاده می کنیم و مشکلی ندارد.

کاپیتان تیم بسکتبال ذوب آهن در مورد اینکه آیا علت باخت شما شرایط نامناسب سالن بود یا خیر، عنوان کرد: شرایطی که قبل و حین بازی وجود داشت یکی از علت ها بود، اما ما خودمان هم بد بازی کردیم و تمرکزمان گرفته شد. وقتی هم که چند امتیاز عقب افتادیم بازی از دست مان در رفت. در مجموع روز خوب ما نبود و همه عوامل دست به دست هم داد که شکست بخوریم.

وی ادامه داد: تیم ما آماده این بازی نبود و وقتی قبل و بعد از بازی هم چنین شرایطی به وجود می آید، عملا کاری از دست مان ساخته نیست. در زمین هم هم با حضور تماشاگران باید بدانید که وقتی عقب بیفتید، جبران کردن کار سختی است.

پایان پیام/

منبع: فارس