گروهی از طرفداران استقلال صبح چهارشنبه مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کرده و خواهان کناره‌گیری مدیرعامل خودشان شدند. این اتفاق در حالی به وقوع پیوسته که استقلال نیم فصل اول را با صدرنشینی به پایان رساند و تا چند روز دیگر باید علاوه بر استارت دور برگشت مسابقات لیگ در عرصه پیکارهای جام حذفی هم […]

- تجمع استقلالی ها و گلایه های فراوان؛ چطور برای پرسپولیس با پنجره بسته بازیکن می‌خرند؟

گروهی از طرفداران استقلال صبح چهارشنبه مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کرده و خواهان کناره‌گیری مدیرعامل خودشان شدند. این اتفاق در حالی به وقوع پیوسته که استقلال نیم فصل اول را با صدرنشینی به پایان رساند و تا چند روز دیگر باید علاوه بر استارت دور برگشت مسابقات لیگ در عرصه پیکارهای جام حذفی هم حضور پیدا کند!

کاملاً مشخص است که هواداران استقلال پس از تقابل دوباره باشگاه با جواد نکونام عصبانی شده‌اند و تجمع گروهی از آنها مقابل ساختمان سعادت آباد نیز پیرو همین ماجرا بوده است. البته استقلالی‌ها در لابه لای شعارهای اعتراض‌آمیز خود، تقابل با پرسپولیس را هم فراموش نکردند آنها مدعی بودند چطور می‌شود که استقلال و پرسپولیس هر دو دولتی باشند، هر دو مشکل مالی داشته باشند و هر دو نیز با معضل بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی دست و پنجه نرم کنند ولی پرسپولیس با وجود همه این موارد، بتواند طی کمتر از ۱۰ روز با عیسی آل کثیر و عبدالکریم حسن به توافق برسد و آنها را قرمز پوش کند؛ در حالی که استقلال نه تنها نتوانسته پنجره خودش را باز کند بلکه تنها مهره‌ای که تا صبح چهارشنبه جذب کرده است همان رافائل سیلوا است.

این نکته را هم نباید فراموش کنیم که استقلالی‌ها به یارگیری پرسپولیس معترض بودند ولی ظاهراً پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه نیز هنوز باز نشده و قرارداد پرسپولیسی های جدید فعلا ثبت رسمی نشده است.

منبع: خبـر ورزشی