به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، باشگاه پرسپولیس پس از جذب عیسی آل‌کثیر و عبدالکریم حسن حالا دنبال سومین خرید زمستانی خود است. این باشگاه که مکاتباتی نیز با باشگاه ژیل ویسنته پرتغال برای جذب علی علیپور داشت، پس از ناامیدی از بازگشت این بازیکن حالا به سراغ گزینه‌های خارجی رفته است. بر […]

آقای گل برزیلی لیگ تایلند گزینه پیشنهادی اوسمار

به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، باشگاه پرسپولیس پس از جذب عیسی آل‌کثیر و عبدالکریم حسن حالا دنبال سومین خرید زمستانی خود است. این باشگاه که مکاتباتی نیز با باشگاه ژیل ویسنته پرتغال برای جذب علی علیپور داشت، پس از ناامیدی از بازگشت این بازیکن حالا به سراغ گزینه‌های خارجی رفته است.

بر همین زمینه اوسمار لوس ویرا سرمربی جدید تیم پرسپولیس طی روز‌های اخیر نام چند بازیکن خارجی را به مدیران باشگاه داده است که یکی از این بازیکنان «ویلن موتا» مهاجم برزیلی تیم بانکوک یونایتد تایلند و آقای گل لیگ این کشور است.

این بازیکن در لیگ تایلند ۱۰ گل در ۱۵ بازی و در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا سه گل برای تیم تایلندی به ثمر رسانده است. ویلن همراه با تیم بانکوک یونایتد تایلند به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز صعود کرده و با توجه به درخشش این بازیکن در لیگ تایلند باید دید تلاش مدیران پرسپولیس برای جذب این بازیکن به نتیجه خواهد رسید یا خیر.

انتهای پیام/

منبع: ایسـنا