مراسم افتتاحیه کارخانه پروفارم روز 9 بهمن ماه ۱۴۰۲ با حضور مسئولینی چون مهندس علیرضا فخاری استاندار تهران، دکتر سید مجتبی نوروزی معاون وزیر جهاد کشاورزی، دکتر سیجانی مدیر کل صنعت و معدن، دکتر برادری مدیر کل جهاد کشاورزی تهران، دکتر محمدیان مدیر کل دامپزشکی تهران، دکتر علیمهری معاون اقتصاد استانداری تهران، دکتر امید احمدی […]

مراسم افتتاحیه کارخانه پروفارم روز 9 بهمن ماه ۱۴۰۲ با حضور مسئولینی چون مهندس علیرضا فخاری استاندار تهران، دکتر سید مجتبی نوروزی معاون وزیر جهاد کشاورزی، دکتر سیجانی مدیر کل صنعت و معدن، دکتر برادری مدیر کل جهاد کشاورزی تهران، دکتر محمدیان مدیر کل دامپزشکی تهران، دکتر علیمهری معاون اقتصاد استانداری تهران، دکتر امید احمدی فرماندار رباط کریم و دکتر صادقی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران برگزار شد. این بازدید تأکیدی بر اهمیت صنعت پروتئین در تأمین نیازهای غذایی سالم جامعه داشت.

طی این بازدید مسئولین، فرآیندهای تولید و شرایط بسته‌بندی محصولات پروتئینی در پروفارم مورد بررسی قرار گرفت و استانداردهای کیفی و بهداشتی تولیدات این شرکت مورد تحسین قرار گرفت. همچین اهمیت این کارخانه در توسعه این بخش اقتصادی و ایجاد فرصت‌های شغلی در منطقه‌ی غرب تهران مورد تأکید قرار گرفت.

این بازدید به عنوان یک گام حیاتی در افزایش توجه به صنعت پروتئینی و تقویت ارتباط بین مسئولان و تولیدکنندگان به شمار می‌رود و نقش مهمی در توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در غرب استان تهران به خصوص منطقه رباط کریم دارد.

Untitled-2

مهندس اسحاق محمدی، مدیرعامل تندیس به همراه سایر مدیران تندیس و پروفارم، مهمانان را در این بازدید همراهی کردند.

دکتر رضا ابیاک، استاد دانشگاه و معاون بازاریابی هلدینگ تندیس، در خصوص سیاست‌ها و اهداف اقتصادی این مجموعه طی سخنانی در خصوص شاخصه‌های توسعه اقتصادی، اشتغال‌زایی در منطقه و سلامت تغذیه در کشور مطالب مهمی ارائه کرد. دکتر رضا ابیاک، همچنین استراتژی‌های گروه تندیس در عرضه‌ی برند پروفارم به بازار ایران را تشریح کرد و ایجاد ارزش و تمایز در کیفیت، بسته‌بندی و خدمات را، از ارزش‌های کلیدی این برند در تعامل با مشتریان نهایی و ایجاد حس محترم شمرده شدن حقوق مصرف‌کننده برشمرد.

مراسم با سخنان خانم مهندس غفوری، قائم مقام مدیرعامل و معاونت بازرگانی تندیس، به پایان رسید که در آن از چشم‌انداز پنج ساله تندیس و افق ۱۴۰۳ سخن گفته شد. غفوری تأکید کرد که پروفارم با چشم‌انداز گسترده‌ای در زمینه تولید و بسته‌بندی در دنیای مواد غذایی، به ویژه در حوزه پروتئینی، نقشی فعال و پویا خواهد داشت و هدف آن ارائه محصولات با کیفیت، متنوع و استاندارد به منظور جلب حداکثری رضایت مشتریان است.

Untitled-3

پروفارم در فاز نخست بهره‌برداری خود توانسته است برای ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۷۵۰ نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال‌زایی ایجاد کند که نشان از تعهد این شرکت در توسعه اقتصادی و رفاه منطقه‌ی غرب تهران، در کنار ایجاد ارزش سلامت تغذیه برای کل کشور است.

گفتنی است گروه صنایع غذایی تندیس، با برندهای تندیس ( و پروفارم ( در سال ۱۳۸۲ و در منطقه‌ نصیرآباد رباط کریم تاسیس شد و تا امروز محصولات مختلف و متنوعی در حوزه‌ی لبنیات و پروتئینی را با بالاترین استانداردهای داخلی و بین‌المللی در بازار عرضه کرده است.

 

منبع خبر: رکنـا