به گزارش زیرنویس، سرهنگ محمد نادربیگی روز چهارشنبه اظهارکرد : این نوجوان ۱۵ ساله با روش های مختلف مانند ارسال پیامک حاوی لینک های جعلی با محتوای شکوائیه قضایی (ثنا) و سهام عدالت ، درج آگهی کار در منزل و خرید ارز از مردم در سراسر کشور کلاهبرداری می کرد. وی افزود: در بررسی این […]

به گزارش زیرنویس، سرهنگ محمد نادربیگی روز چهارشنبه اظهارکرد : این نوجوان ۱۵ ساله با روش های مختلف مانند ارسال پیامک حاوی لینک های جعلی با محتوای شکوائیه قضایی (ثنا) و سهام عدالت ، درج آگهی کار در منزل و خرید ارز از مردم در سراسر کشور کلاهبرداری می کرد.

وی افزود: در بررسی این موضوع ، ماموران پلیس فتا موفق به شناسایی رد یکی از فیشینگ کاران حرفه‌ای در استان البرز شده و با زدن رد او در یکی از مناطق شهرستان کرج موفق به دستگیری وی شدند.

نادربیگی بیان کرد: در بازرسی بدنی از متهم تعدادی تلفن همراه و چند کارت بانکی و مقداری طلا کشف شد.

وی گفت : با بررسی های صورت گرفته از متهم اطلاعات بیش از سه هزار کارت بانکی مالباختگان به دست آمد و در این زمینه تاکنون ۱۸۰ نفر شاکی از سراسر کشور شناسایی شده اند.

فرمانده انتظامی کرج از شناسایی و دستگیری اراذل اوباشی که با تهدید سلاح سرد اقدام به قدرت نمایی و در گیری با مردم کرده بودند در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “پیمان گودرزی” گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ مبنی بر عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت با سلاح سرد در منطقه کیانمهر کرج رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران کلانتری۴۳ کیانمهر با حضور به موقع در محل حادثه موفق به شناسایی و دستگیری پنج اوباش و عامل رعب و وحشت شدند، افزود: متهمان در حالی که سلاح سرد در دست داشته با مشاهده ماموران با خودرو اقدام به فرار کردند که با اقدام به موقع پلیس دستگیر شدند.

 

 

 

منبع خبر: رکنـا