رئیس یوفا: مگر من نباشم، عربستان میزبان لیگ قهرمانان اروپا شود
رئیس یوفا: مگر من نباشم، عربستان میزبان لیگ قهرمانان اروپا شود

به گزارش زیرنویس، «تا وقتی من هستم، فینال لیگ قهرمانان اروپا در عربستان برگزار نمی‌شود». این جمله الکساندر چفرین، رئیس یوفا در پاسخ به احتمال برگزاری  فینال اروپا در عربستان بود. کشور عربستان در این سال‌ها با سرمایه‌گذاری عظیم قصد دارند نگاه‌های فوتبال‌دوستان را به خود جلب کنند، تصمیم دارند که یوفا را برای برگزاری […]

به گزارش زیرنویس، «تا وقتی من هستم، فینال لیگ قهرمانان اروپا در عربستان برگزار نمی‌شود». این جمله الکساندر چفرین، رئیس یوفا در پاسخ به احتمال برگزاری  فینال اروپا در عربستان بود.

کشور عربستان در این سال‌ها با سرمایه‌گذاری عظیم قصد دارند نگاه‌های فوتبال‌دوستان را به خود جلب کنند، تصمیم دارند که یوفا را برای برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا در این کشور راضی کنند که چفرین پاسخی قاطع به آنها داد.

رئیس یوفا اظهار داشت که «شما فکر می‌کنید در حال توسعه فوتبال برای بازیکنان جوان خود هستید؛ وقتی که بازیکنانی که دیگر در اروپا نمی‌توانند بازی کنند را با پول‌های گران جذب می‌کنید؟»

عربستان سعودی میزبان جام جهانی 2034 است و همچنین توانسته با راضی کردن فدراسیون اسپانیا، سوپرکاپ این کشور با حضور رئال و بارسا در کشور خود برگزار کند.

پایان پیام/

منبع: فارس