سرپرست انتظامی آمل: پس از وقوع قتل عمد در شهرستان ایلام و متواری شدن قاتل، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس این فرماندهی قرار گرفت.     ماموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی با کار‌های اطلاعاتی و به کارگیری شگرد‌های خاص پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری شده و پس از هماهنگی […]

سرپرست انتظامی آمل: پس از وقوع قتل عمد در شهرستان ایلام و متواری شدن قاتل، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

 

دستگیری قاتل فراری پس از پنج سال در آمل

 

ماموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی با کار‌های اطلاعاتی و به کارگیری شگرد‌های خاص پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

 

متهم در تحقیقات پلیس به بزه ارتکابی (قتل عمد) که حدود پنج سال قبل در ایلام اتفاق افتاده بود معترف و انگیزه خود را اختلافات شخصی با مقتول عنوان کرد.

ایرنا

+

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.