گزارش لحظه به لحظه| ایران صفر – سوریه صفر تا دقیقه 30
گزارش لحظه به لحظه| ایران صفر – سوریه صفر تا دقیقه 30

به گزارش خبرنگار ورزشی زیرنویس، در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در ورزشگاه 10 هزاری نفری خلیفه شهر دوحه امروز (چهارشنبه 11 بهمن ماه) از ساعت 19:30 به مصاف سوریه رفت. داور: جونگ‌هیوک کیم ( کره جنوبی) کمک داوران: یون جایول، پارک […]

به گزارش خبرنگار ورزشی زیرنویس، در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در ورزشگاه 10 هزاری نفری خلیفه شهر دوحه امروز (چهارشنبه 11 بهمن ماه) از ساعت 19:30 به مصاف سوریه رفت.

داور: جونگ‌هیوک کیم ( کره جنوبی)

کمک داوران: یون جایول، پارک سانگ یون( کره جنوبی) 

کارت زرد: شجاع خلیل زاده (ایران)، محمود اسود (سوریه)

کارت قرمز:-

گل:-

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران: علیرضا بیرانوند، احسان حاج‌صفی، شجاع خلیل‌زاده، روزبه چشمی، رامین رضاییان، سامان قدوس، سعید عزت‌اللهی، مهدی قایدی، مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون.

سرمربی: امیر قلعه نویی

ترکیب تیم سوریه: احمد مدینه، ایهم اوسو، موید العجان، عبدالرحمن ویس، خلیل الیاس، ایزاکیل العم، ثائر کروما، محمود الاسود، عمار رمضان، ابراهیم هیسار و عمر خربین 

سرمربی: هکتور کوپر

دقایق حساس مسابقه:

 

دقیقه 27: ضربه کرنر را را رضائیان زد که مدافعان توپ را دفع کردند و توپ برگشتی را حاج صفی شوت کرد که احمد مدینه دروازه بان سوریه توپ را مهار کرد.

دقیقه 25: شوت مهدی قائدی را دروازه بان سوریه با یک شیرجه راهی کرنر کرد و بعد از این واکنش این بازیکن دچار مصدومیت شد و بازی برای چند لحظه متوقف شد.

دقیقه 24: خطا محممد اسود روی سامان قدوس یک ضربه کاشته برای تیم ملی از جناح چپ برای مان به ارمغان آورد که رضائیان این ضربه را روی دروازه سوریه فرستاد اما حاصلی برای ما نداشت.

دقیقه 23: کرنر دوم تیم ملی ایران را حاج صفی روی دروازه ارسال کرد که حاصلی برای تیم ملی نداشت.

دقیقه 21: عمر خربین مهاجم تیم سوریه به داور معترض شد که چرا اوت تیم ایران  را اعلام نکرده است!

دقیقه 20: شوت بی دقت طارمی با اختلاف زیاد از کنار دروازه سوریه به بیرون رفت.

دقیقه 18: شوت  ابراهیم حصار با اختلاف زیاد از بالای دروازه تیم ملی به بیرون رفت.

دقیقه 16: شجاع خلیل زاده به دلیل خطا روی بازیکن سوریه کارت زرد از داور گرفت.

دقیقه 13: رحمان اویس بازهم روی قائدی مرتکب خطا شد که بازیکنان تیم ملی و خود قائدی معتقد بودند داور کره ای باید به این بازیکن سوریه کارت زرد نشان بدهد که در کمتر از 10 دقیقه دو خطا مرتکب شد.

دقیقه 11: اولین کرنر تیم ملی را حاج صفی روی دروازه سوریه ارسال کرد که دروازه بان سوریه توپ را با مشت دور کرد.

دقیقه10: شجاع خلیل زاده با بازیکن سوریه سر به سر شد و برای لحظاتی دچار مصدومیتی جزیی شد.

دقیقه 8: پاس عزت الهی در پشت مدافعان به آزمون رسید که شوت او را دروازه بان سوریه دفع کرد و توپ برگشتی را بازهم سردار زد که این مرتبه توپ از بالای دروازه به بیرون رفت. با این حال کمک داور آفساید اعلام کرد.

دقیقه 4: اولین خطای مسابقه روی مهدی قائدی انجام شد.

منبع: فارس