به گزارش زیرنویس ، سرهنگ پیمان فتاحی فرمانده انتظامی شهرستان شهریار اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات خودرو در شهرستان شهریار و شهرک‌های حومه آن، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.                             وی افزود: مأموران کلانتری 12 […]

به گزارش زیرنویس ، سرهنگ پیمان فتاحی فرمانده انتظامی شهرستان شهریار اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات خودرو در شهرستان شهریار و شهرک‌های حومه آن، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.                            

وی افزود: مأموران کلانتری 12 اندیشه، حین گشت‌زنی در یکی از خیابان‌های شهر اندیشه به یک نفر با چهره هراسان و در حال سرقت از خودروهای پارک شده بود مشکوک شده و موفق به دستگیری وی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار ادامه داد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های پلیسی جرم خود را قبول داشته و به 11 فقره سرقت محتویات خودرو در شهرستان شهریار اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

سرهنگ فتاحی در پایان به شهروندان توصیه کرد: خودروی خود را به تجهیزات ایمنی و بازدارنده مجهز و فرصت ارتکاب جرم را از مجرمان سلب و با پلیس در راستای ارتقاء امنیت در جامعه همکاری کنند.

منبع خبر: رکنـا