شجاع خلیل‌زاده پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه در ضربات پنالتی در مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا، اظهار داشت: بازی سختی بود و می‌دانستیم سوریه تیمی است که دفاع می‌کند. اگر از موقعیت‌های‌مان استفاده می‌کردیم بازی راحتی می‌شد. بازی را خودمان سخت کردیم، ولی خدا را شکر بردیم و دل مردم […]

- بازی را خودمان سخت کردیم/ امیدوارم غیبت طارمی در بازی با ژاپن اذیت‌مان نکند

شجاع خلیل‌زاده پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه در ضربات پنالتی در مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا، اظهار داشت: بازی سختی بود و می‌دانستیم سوریه تیمی است که دفاع می‌کند. اگر از موقعیت‌های‌مان استفاده می‌کردیم بازی راحتی می‌شد. بازی را خودمان سخت کردیم، ولی خدا را شکر بردیم و دل مردم را شاد کردیم.

وی در مورد اینکه در جریان بازی مصدوم شده بود، تصریح کرد: من دو، سه روز بیمار بودم و فکر نمی‌کردم بازی به ۱۲۰ دقیقه برسد. امیدوارم غیبت مهدی طارمی اذیت‌مان نکند، او یکی از بهترین بازیکنان ماست.

مدافع تیم ملی فوتبال ایران راجع به اینکه به نظر می‌رسید در جریان بازی با بازیکنان سوریه درگیری‌های فیزیکی زیادی داشتند، خاطرنشان کرد: بازی را خودمان سخت کردیم و شرایط طوری شد که کار به ضربات پنالتی کشیده شود. این بازی می‌تواند درسی برای همه بازیکنان باشد.

خلیل‌زاده در رابطه با دیدار با ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی یادآور شد: همه بازی‌ها سخت است. ما برای برد وارد زمین می‌شویم. امیدوارم بازیکنان با غیرت ایرانی بازی کنند و نتیجه لازم را بدست بیاوریم.

وی درباره گرفتن پنالتی توسط علیرضا بیرانوند گفت: بیرانوند یکی از بهترین گلرهای تاریخ ایران و فعلی آسیاست.

بیشتر بخوانید: جهانبخش: بعد از ۱۰ نفره شدن خیالمان راحت بود

منبع: خبـر ورزشی