متهم در شرایطی که تاکنون ۳۰ نفر از او شکایت کرده‌اند و مبلغ کلاهبرداری‌شده به ۲ هزار میلیارد ریال رسیده است، به اتهام کلاهبرداری و جعل اسناد دولتی تحویل مرجع قضائی شد. به گزارش زیرنویس به نقل از  رکنا ؛ ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر […]

متهم در شرایطی که تاکنون ۳۰ نفر از او شکایت کرده‌اند و مبلغ کلاهبرداری‌شده به ۲ هزار میلیارد ریال رسیده است، به اتهام کلاهبرداری و جعل اسناد دولتی تحویل مرجع قضائی شد.

به گزارش زیرنویس به نقل از  رکنا ؛ ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت غیرمجاز یک شرکت قلابی در زمینه بورسیه کردن دانشجویان و اعزام آنان به کشور روسیه بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار  دادند.

با توجه به متواری بودن مدیر و کارکنان شرکت و  تجمع تعداد زیادی از شکات مقابل در آنجا ماموران با هماهنگی و اخذ مجوز از مرجع قضائی وارد شرکت شدند و به بازرسی از محل پرداختند. در این مرحله تعداد زیادی مهر و اوراق جعلی و غیرمجاز کشف و در ادامه با اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، مدیر متواری این شرکت در مخفیگاه خود دستگیر شد.

متهم در شرایطی که تاکنون ۳۰ نفر از او شکایت کرده‌اند و مبلغ کلاهبرداری‌شده به ۲ هزار میلیارد ریال رسیده است، به اتهام کلاهبرداری و جعل اسناد دولتی تحویل مرجع قضائی شد و تلاش برای شناسایی سایر کارکنان این شرکت کماکان در دستور کار پلیس قرار دارد.