به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی مقابل سوریه اظهار داشت: به همه مردم ایران تبریک می‌گویم مطمئنم همه مردم اذیت شدند. در فاصله ۸ روزه تا این دیدار که داشتیم قلعه نویی به هر یک از بازیکنان که می‌رسید می‌گفت سخت بازی ما مقابل سوریه است. تیم […]

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی مقابل سوریه اظهار داشت: به همه مردم ایران تبریک می‌گویم مطمئنم همه مردم اذیت شدند. در فاصله ۸ روزه تا این دیدار که داشتیم قلعه نویی به هر یک از بازیکنان که می‌رسید می‌گفت سخت بازی ما مقابل سوریه است. تیم سوریه همیشه بهترین بازی خود را با ایران انجام می‌دهد، بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و موقعیت‌های بسیار زیادی هم داشتیم و زمانی که توپ‌های ما وارد دروازه نمی‌شد ناراحت می‌شدم، چرا که می‌دانستم گل نزنیم کار ما در این بازی گره می‌خورد.

وی با اشاره به گریه‌های مهدی طارمی افزود: طارمی بازیکن بزرگی است و وقتی اشک‌های او را دیدم از ته دل ناراحت شدم، قبل از اینکه پنالتی‌ها هم آغاز شود به پیش او رفتم به او گفتم مطمئن باش که پیروز می‌شویم. زمانی که طارمی از زمین بازی اخراج شد فقط دوست داشتم بازی به پنالتی‌ها برود.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص گرفتن پنالتی گفت: خداراشکر می‌کنم که توانستم به وظیفه که بر دوش داشتم عمل کنم و دل مردم ایران را شاد کنم. متأسفانه دو دوره است که به ژاپن می‌خوریم اما مهدی طارمی را در اختیار نداریم اما مطمئنم بازی سختی برای ژاپن خواهد بود. مردم ایران باید از امشب به ما انرژی بدهند تا بتوانیم مقابل ژاپن عملکرد بسیار خوبی را داشته باشیم چرا که زمان زیادی نداریم و امیدوارم که بتوانیم دل مردم ایران را شاد کنیم.

منبع: مـهر