شخصیت‌شناسی؛ رنگی که انتخاب می کنید شخصت شما را فاش می کند!
شخصیت‌شناسی؛ رنگی که انتخاب می کنید شخصت شما را فاش می کند!

همانطور که می‌دانید زبان بدن، حرکات چشم و … می‌توانند درباره شخصیت شما و حقایق آن، نکات جالبی به شما ارائه دهند. پس با حل تست شخصیت داشتن زندگی سالم که در فیس بوک و سایر شبکه‌های اجتماعی به یک ترند تبدیل شد، می‌توانید درباره خود بیشتر بدانید و به پاسخ سوال مقدمه دست پیدا […]

همانطور که می‌دانید زبان بدن، حرکات چشم و … می‌توانند درباره شخصیت شما و حقایق آن، نکات جالبی به شما ارائه دهند. پس با حل تست شخصیت داشتن زندگی سالم که در فیس بوک و سایر شبکه‌های اجتماعی به یک ترند تبدیل شد، می‌توانید درباره خود بیشتر بدانید و به پاسخ سوال مقدمه دست پیدا کنید.

شناخت ویژگی‌های شخصیتی افراد از جمله دغدغه‌هایی بوده است که همواره بشر به آن فکر کرده است. روان شناسان و جامعه شناسان همواره تلاش کرده اند تا نسخه‌ای در این زمینه ارائه دهند. بوجود آمدن ابزار‌های مختلف سنجش شخصیت و رفتار‌ها و … از جمله فعالیت‌هایی بوده است که در این زمینه داشته اند. روان شناسان معتقدند که تست‌های شخصیت شناسی تصویری قادرند برخی از ابعاد شخصیتی آدم‌ها را افشا کنند.

اگر می‌خواهید بدانید که آیا سبک زندگی سالمی دارید، به جای درستی آمده اید، زیرا در اینجا آزمایشی داریم که جزئیات مهمی در مورد آن به شما ارائه می‌دهد. در واقع هر کدام از این چشم‌ها پاسخ متفاوتی به شما می‌دهند، بنابراین انتخاب شما اهمیت دارد. در حالی که محدودیت زمانی وجود ندارد، سریع بودن بهترین کار خواهد بود. کافی است یکی از این چشم‌ها را در تست شخصیت داشتن زندگی سالم انتخاب کنید!

شخصیت شناسی

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست :

انتخاب چشم آبی
شما سبک زندگی بسیار سالمی دارید. فقط به یاد داشته باشید که نمی‌توانید بر روی آن تمرکز کنید. باید بدانید که نکات مهم در زندگی شما وجود دارد که شما باید به آن‌ها توجه بیشتری بکنید. همچون ورزش منظم و ….

انتخاب چشم قهوه‌ای
متأسفانه شما آنقدر که فکر می‌کنید، سبک زندگی سالمی ندارید. سعی کنید مدام به راه‌های مختلف برای پیشرفت فکر کنید و در نهایت به مقصد خواهید رسید.

انتخاب چشم سبز
اگر چشم سبز رنگ را در تست بررسی داشتن زندگی سالم انتخاب کنید، باید گفت که سبک زندگی شما گاهی اوقات سالم و گاهی اوقات سالم نیست. شما ابایی ندارید که در هفته چندین بار به فست فوود‌ها مراجعه کنید. ورزش نکنید و …. در هر صورت، باید عادات غذایی خود را تغییر دهید و تمرکز زیادی روی برنامه خود داشته باشید.

منبع: چشمک

+