به گزارش زیرنویس به نقل از روابط‌ عمومی بانک گردشگری، این بانک در سال «مهار تورم و رشد تولید» با هدف تامین مالی سرمایه در گردش طرح‌های با بازدهی بالای واحدهای تولیدی، گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (خاص) را عرضه می‌کند. این گواهی سپرده خاص با مجوز بانک مرکزی و نرخ سود علی‌الحساب سالانه ۳۰ درصد […]

به گزارش زیرنویس به نقل از روابط‌ عمومی بانک گردشگری، این بانک در سال «مهار تورم و رشد تولید» با هدف تامین مالی سرمایه در گردش طرح‌های با بازدهی بالای واحدهای تولیدی، گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (خاص) را عرضه می‌کند.

این گواهی سپرده خاص با مجوز بانک مرکزی و نرخ سود علی‌الحساب سالانه ۳۰ درصد عرضه خواهد شد.

بر اساس این گزارش، پرداخت سود ماهانه، معاف از مالیات، امکان بازخرید قبل از سر رسید و استفاده به عنوان وثیقه دریافت تسهیلات بانکی از مهم‌ترین مزایای گواهی سپرده خاص با نرخ سود ۳۰ درصد است.

متقاضیان برای استفاده از مزایای این گواهی سپرده، از روز ۱۱ بهمن‌‌ماه تا روز ۱۸ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ به مدت ۷ روز کاری فرصت دارند به شعب بانک گردشگری در سراسر کشور یا اپلیکیشن توبانک، شعبه مجازی بانک گردشگری، مراجعه و نسبت به خرید آن اقدام کنند.

گفتنی است پیش از این بانک مرکزی دستورالعمل انتشار گواهی سپرده خاص با نرخ سود علی‌الحساب بانکی ۳۰ درصد سالانه (پرداخت سود ماهانه) را با هدف تامین سرمایه در گردش واحد‌های تولید به شبکه بانکی ابلاغ کرده بود.

منبع خبر: رکنـا