به گزارش زیرنویس به نقل از مشرق، ارتش رژیم اسرائیل، شامگاه امروز (چهارشنبه)، از کشته شدن یک نظامی دیگر خود در درگیری با نیروهای مقاومت فلسطین خبر داد. ارتش اسرائیل اعلام کرد «یتسهار هوفمان» فرمانده یکی از دسته‌های یگان «شلداگ» (تکاوران نیروی هوایی) در درگیری‌های شمال نوار غزه کشته شده است. ارتش اسرائیل از صبح […]

به گزارش زیرنویس به نقل از مشرق، ارتش رژیم اسرائیل، شامگاه امروز (چهارشنبه)، از کشته شدن یک نظامی دیگر خود در درگیری با نیروهای مقاومت فلسطین خبر داد.

ارتش اسرائیل اعلام کرد «یتسهار هوفمان» فرمانده یکی از دسته‌های یگان «شلداگ» (تکاوران نیروی هوایی) در درگیری‌های شمال نوار غزه کشته شده است.

ارتش اسرائیل از صبح امروز تا لحظه انتشار این گزارش کشته شدن ۴ نظامی و جراحت ۵ نفر دیگر از نیروهای خود در غزه را اعلام کرده است.

این بیانیه در حالی صادر شده است که ارتش رژیم صهیونیستی امروز تیپ پنجم خود را از نوار غزه خارج کرد. ارتش اسرائیل پیش از این نیز ده‌ها نیروی خود را از نوار غزه خارج کرده است.

نیروهای مقاومت فلسطین بارها در بیانیه‌های متعدد اعلام کرده‌اند که ارتش اسرائیل آمار واقعی تلفات خود را اعلام نمی‌کند.

روزنامه اسرائیلی «هاآرتص» نیز پیشتر با انجام تحقیقاتی میدانی فاش کرده بود که آمار بیمارستان‌های اسرائیلی از نظامیان مجروحان بسیار بیشتر از آماری است که ارتش اسرائیل آن را اعلام کرده است.