به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، بروزرسانی جدید پیام‌رسان تلگرام ویژگی‌های زیادی را به این پیام‌رسان می‌آورد. یکی از این ویژگی‌های امکان ارسال پیام صوتی یا تصویری یک بار مصرف است. این پیام پس از خوانده شدن پاک می‌شود و برای فرستنده می‌تواند زمان دقیق دیده یا شنیده‌ شدن پیام را مشاهده کند. تبدیل کردن […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، بروزرسانی جدید پیام‌رسان تلگرام ویژگی‌های زیادی را به این پیام‌رسان می‌آورد. یکی از این ویژگی‌های امکان ارسال پیام صوتی یا تصویری یک بار مصرف است.

این پیام پس از خوانده شدن پاک می‌شود و برای فرستنده می‌تواند زمان دقیق دیده یا شنیده‌ شدن پیام را مشاهده کند.

تلگرام متحول شد/ قابلیت‌های کاربردی بروزرسانی جدید

تبدیل کردن پوشه «Saved Messages» به یک ابزار قدرتمند برای ذخیره‌سازی

تا پیش از این پوشه «Saved Messages» به عنوان مکانی برای یادداشت، یادآورها و ذخیره پیام‌ها، چت‌ها و دیگر چیزها مورد استفاده قرار می‌گرفت. در بروزرسانی جدید تلگرام امکانات فراوانی برای دسته‌بندی و استفاده بهینه از این پوشه در پیام‌رسان فراهم شده است.

تلگرام متحول شد/ قابلیت‌های کاربردی بروزرسانی جدید

حالا می‌توان در «Saved Messages» پیام‌هایی که از اشخاص یا گروه‌ها و کانال‌ها ذخیره کرده‌ایم را دسته‌بندی کرد و حتی پوشه‌ها را پین کرد تا در بالای فهرست دسترسی بهتری داشته باشند.

تلگرام متحول شد/ قابلیت‌های کاربردی بروزرسانی جدید

برای سازماندهی بهتر تلگرام حتی قابلیت‌ تگ‌گذاری پیام‌ها را فراهم کرده است تا بتوان در میان انبوهی از پیام‌های ذخیره شده به راحتی پیام مورد نظر را جستجو و پیدا کرد.

قابلیت توقف و ادامه ضبط پیام صوتی یا ویدئویی، دیدن زمان دقیق خوانده شدن پیام در پیام‌های خصوصی و بیشتر شدن سرعت لود ویدئوهای استوری شده برخی دیگر از قابلیت‌های اضافه شده به تلگرام هستند.

منبع: تلگرام

۵۸۵۸

منبع: خبـرآنلاین