به گزارش زیرنویس، فرگل صحاف مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شب گذشته یازدهم بهمن ماه نوزادی در پیاده رو یکی از خیابان‌های تبریز رها شده بود. وی افزود: این نوزاد دیشب ساعت ۲۳/۳۰ و طی تماس مردم با ماموران تلاشگر کلانتری ۱۵ ، بلافاصله اقدامات لازم در خصوص تحویل […]

به گزارش زیرنویس، فرگل صحاف مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شب گذشته یازدهم بهمن ماه نوزادی در پیاده رو یکی از خیابان‌های تبریز رها شده بود.

وی افزود: این نوزاد دیشب ساعت ۲۳/۳۰ و طی تماس مردم با ماموران تلاشگر کلانتری ۱۵ ، بلافاصله اقدامات لازم در خصوص تحویل نوزاد دختر رها شده انجام و تحویل شیرخوارگاه بهزیستی استان شد.

صحاف با بیان این‌که، نام رها برای این نوزاد دختر انتخاب شده است، افزود: نوزاد در شیرخوارگاه بهزیستی پذیرش و بلافاصله آزمایشات اولیه انجام گرفت و اکنون حال عمومی نوزاد نیز خوب است و در صحت و سلامت کامل در شیرخوارگاه احسان به سر می‌برد .

وی خاطرنشان کرد: بر اساس پروتکل های بهزیستی ویژه نوزادان رها شده در خیابان، در نخستین اقدام برای سلامتی کودک اقدام و مددکاران ذیربط در شیرخوارگاه احسان، شرایط جسمی و سلامتی نوزاد را پیگیری می کنند.

 

منبع خبر: رکنـا