به گزارش زیرنویس، رئیس پلیس راه البرز از بارش برف در راه های این استان خبر داد و از رانندگان خواست از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند. ایسنا نوشت: سرهنگ پیمان کرمی روز پنجشنبه ۱۲ بهمن اظهار کرد: اکنون بارش برف در جاده کرج – چالوس و آزادراه‌های این استان سبب لغزندگی سطح این محورها […]

- هشدار راهور؛ بدون زنجیر چرخ به این استان همسایه تهران نروید

به گزارش زیرنویس، رئیس پلیس راه البرز از بارش برف در راه های این استان خبر داد و از رانندگان خواست از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

ایسنا نوشت: سرهنگ پیمان کرمی روز پنجشنبه ۱۲ بهمن اظهار کرد: اکنون بارش برف در جاده کرج – چالوس و آزادراه‌های این استان سبب لغزندگی سطح این محورها شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به این شرایط رانندگان باید از توقف در محدوده هایی که احتمال ریزش سنگ و بهمن وجود دارد، پرهیز کنند.

رئیس پلیس راه البرز اظهار کرد: اطمینان از سلامت فنی خودروها و همراه داشتن سوخت کافی از مهمترین توصیه ها برای پیشگیری از مشکلات سفر است ؛ رانندگان قبل سفر از سالم بودن بخاری و برف پاک کن خودروی خود اطمینان حاصل کنند.

وی افزود: همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه البرز به رانندگان است.

۴۷۴۷

منبع: خبـرآنلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.