به گزارش زیرنویس، سرهنگ پیمان کرمی رئیس پلیس راه البرز گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه ١٣ بهمن ماه جاری از میدان امیرکبیر کرج و آزادراه تهران – شمال به سمت مازندران ممنوع می شود. وی اضافه کرد: همچنین تردد وسایل نقلیه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران از سه […]

به گزارش زیرنویس، سرهنگ پیمان کرمی رئیس پلیس راه البرز گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه ١٣ بهمن ماه جاری از میدان امیرکبیر کرج و آزادراه تهران – شمال به سمت مازندران ممنوع می شود.

وی اضافه کرد: همچنین تردد وسایل نقلیه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران از سه ساعت بعد با اعلام ماموران پلیس راه در محل به صورت یک طرفه خواهد شد.

سرهنگ کرمی گفت: خطر ریزش سنگ و سقوط بهمن در محورهای کوهستانی این استان به ویژه جاده کرج – چالوس دور از انتظار نیست، بر این اساس رانندگان باید از توقف در محدوده هایی که احتمال ریزش سنگ دارد، پرهیز کنند ضمن آنکه قبل از سفر از وضعیت راه ها به ویژه جاده کرج -چالوس مطلع شوند.

رئیس پلیس راه البرز یادآورشد: اطمینان از سلامت فنی خودرو، همراه داشتن سوخت کافی از مهمترین توصیه ها برای پیشگیری از مشکلات سفر است و رانندگان قبل از سفر از سالم بودن بخاری و برف پاک کن خودروی خود اطمینان حاصل کنند تا سبب حوادث احتمالی نشود.

وی افزود: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه البرز به رانندگان است.

رئیس پلیس راه البرز یادآور شد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

منبع خبر: رکنـا