حذف ناباورانه تیم ملی از گردونه رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ موجب شد تا مربیان داخلی به‌شدت علیه کارلوس کیروش موضع بگیرند. مربیانی که امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی وقت استقلال و حمید درخشان در قالب سکاندار آن زمان پرسپولیس جزو مطرح‌ترین آن‌ها بودند. این مسئله موجب شد تا کارلوس کیروش نیز با انتشار یک […]

حذف ناباورانه تیم ملی از گردونه رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ موجب شد تا مربیان داخلی به‌شدت علیه کارلوس کیروش موضع بگیرند. مربیانی که امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی وقت استقلال و حمید درخشان در قالب سکاندار آن زمان پرسپولیس جزو مطرح‌ترین آن‌ها بودند. این مسئله موجب شد تا کارلوس کیروش نیز با انتشار یک بیانیه به‌شدت علیه منتقدان داخلی به ویژه امیر قلعه‌نویی موضع بگیرد.

کیروش با اشاره به اتفاقاتی که افتاده بود تصریح کرد: امیر قلعه‌نویی از حمید درخشان سرمربی وقت پرسپولیس حمایت کرد ولی هیچ‌وقت هنگامی که تیم ملی ایران شکست خورد چنین حمایتی از او در مورد تیم ملی و خودم  ندیدم. ایشان گفته جای عقیلی و رحمتی در تیم ملی خالی بود. خب اگر این‌طور باشد من هم می‌توانم در مورد استقلال نظر بدهم و بگویم جای رحمتی و آندرانیک تیموریان و ساموئل هم در استقلال خالی است!

سرمربی وقت تیم ملی در ادامه به نکته دیگری هم اشاره کرد و گفت: آقای قلعه‌نویی گفته ملی‌پوشان استقلال برمی‌گردند و قدرت تیمش افزایش پیدا می‌کند؛ این اتفاق خوبی است چون نشان می‌دهد ملی‌پوشان آماده هستند اما واقعیت امر این است که این بازیکنان استقلال وقتی در اختیار من قرار می‌گرفتند، آماده نبودند!

بیانیه کیروش علیه قلعه نویی

منبع: خبـر ورزشی