به گزارش زیرنویس، سرهنگ “نجم الدین سهرابی”  اظهار داشت: در اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر، ماموران پایگاه مبارزه با موادمخدر با همکاری کلانتری های تابعه پس از اخذ دستور قضائی نسبت به جمع آوری معتادان متجاهر و پرخطر در سطح حوزه استحفاظی اقدام کردند. وی افزود: در اجرای این طرح، پلیس با رعایت موازین […]

به گزارش زیرنویس، سرهنگ “نجم الدین سهرابی”  اظهار داشت: در اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر، ماموران پایگاه مبارزه با موادمخدر با همکاری کلانتری های تابعه پس از اخذ دستور قضائی نسبت به جمع آوری معتادان متجاهر و پرخطر در سطح حوزه استحفاظی اقدام کردند.

وی افزود: در اجرای این طرح، پلیس با رعایت موازین شرعی و قانونی و رعایت حقوق شهروندی وارد عمل شده و با ورود به پاتوق افراد معتاد و کارتن خواب که باعث سلب آسایش عموم شهروندان شده بودند آنها را جمع آوری کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خرمشهر تصریح کرد: در اجرای این طرح در 24 ساعت گذشته تعداد 29 معتاد متجاهر و کارتن خواب از سطح شهرستان خرمشهر جمع آوری و جهت بهبود وضعیت و همچنین ترک اعتیاد به مرکز ترک اعتیاد انتقال دادند.

سرهنگ  سهرابی در پایان خاطر نشان کرد: پلیس خرمشهر با ادامه طرح آرامش در شهر با هدف بهبود وضعیت این افراد با تمام توان پیگیر و آماده خدمت گزاری می باشد.

علی رنجکش

منبع خبر: رکنـا