احتمالا تیم ملی برای بازی با ژاپن و به بهانه غیبت مهدی طارمی با ایده جدید به میدان بیاید که این ایده بازی با یک مهاجم است. در این صورت شیوه بازی تیم ملی به ۱-۳-۲-۴ تغییر خواهد کرد و سردار آزمون تنها مهاجم ما در این بازی خواهد بود و بازیکنی که در پست […]

- تغییر شیوه بازی تیم ملی به خاطر مهدی طارمی!

احتمالا تیم ملی برای بازی با ژاپن و به بهانه غیبت مهدی طارمی با ایده جدید به میدان بیاید که این ایده بازی با یک مهاجم است. در این صورت شیوه بازی تیم ملی به ۱-۳-۲-۴ تغییر خواهد کرد و سردار آزمون تنها مهاجم ما در این بازی خواهد بود و بازیکنی که در پست ۱۰ به میدان می‌آید، سامان قدوس خواهد بود و پشت سر او هم دو هافبک دفاعی بازی خواهند کرد.

این ایده نه تنها به خاطر غیبت مهدی طارمی بلکه به خاطر قدرت تیم ملی ژاپن در فاز تهاجمی هم هست. تیم ملی در صورت بازی با دو هافبک دفاعی در جلوی خط دفاعی بهتر قادر خواهد بود، جلوی حملات ژاپنی‌ها را بگیرد و در انتقال با بازیکنان سرعتی قادر خواهد بود، دروازه تیم ژاپن را تهدید کند.

این بازی شنبه ساعت ۱۵ در دوحه برگزار می‌شود و تیم ملی در صورت پیروزی می‌تواند به جمع ۴ تیم برتر مسابقات راه پیدا کند. دیدار مقابل ژاپن فرصت خوبی است که ایران انتقام ۴ سال پیش را بگیرد؛ مسابقه‌ای که ایران ۳ گل خورد و نتوانست در آسیا به روی سکو برود.

بیشتر بخوانید: ضربات پنالتی ما مهارناپذیر بودند؛ ۴ ضربه به یک سمت، اوج هنر و تجربه/ حالا ایران علاوه بر پنالتی‌گیر، پنالتی‌زن هم دارد!

منبع: خبـر ورزشی