قاتل سریالی که به اتهام قتل ۵زن در زندانی در آمریکا به سر می‎برد، به قتل یک زن دیگر در سال ۱۹۸۰ اعتراف کرد. به گزارش زیرنویس به نقل از  رکنا، در ۲۳ مارچ ۱۹۸۰ زن جوانی به نام کارول آن بارت به همراه گروهی از دوستان دبیرستانی‌اش از اوهایو به دیتونا بیچ در فلوریدا […]

 قاتل سریالی که به اتهام قتل ۵زن در زندانی در آمریکا به سر می‎برد، به قتل یک زن دیگر در سال ۱۹۸۰ اعتراف کرد.

به گزارش زیرنویس به نقل از  رکنا، در ۲۳ مارچ ۱۹۸۰ زن جوانی به نام کارول آن بارت به همراه گروهی از دوستان دبیرستانی‌اش از اوهایو به دیتونا بیچ در فلوریدا سفر کرده بود که به طرز عجیبی ناپدید شد. بررسی‌های پلیس نشان می‌داد که وی زمانی که به تنهایی در ساحل دیتونا در حال قدم زدن بوده، از سوی فردی ناشناس ربوده شده است.

جسد کارول یک روز پس از ناپدید شدنش، توسط یک رهگذر در نزدیکی جاده‌ای منتهی به یک پارک پیدا و مشخص شد که او با شلیک گلوله به قتل رسیده است. با این حال و با وجود تحقیقات بسیار، قاتل شناسایی نشد و پرونده در این سال‌ها به صورت راکد باقی ماند.  مدتی قبل و با گذشت سال‌ها از جنایت، پرونده بار دیگر بازگشایی شد و مورد رسیدگی قرار گرفت.

کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را از سر گرفتند و سرنخ‌های به دست آمده آنها را به مردی به نام بیلی منسفیلد جونیور رساند.  این مرد یک جنایتکار سریالی بود که به اتهام قتل ۵ زن به حبس ابد محکوم شده و دوران محکومیتش را در یکی از زندان‌ها می‌گذراند.

  بیلی منسفیلد ۶۵ ساله تحت بازجویی قرار گرفت و در نهایت چند روز پیش به قتل کارول آن بارت ۱۸ ساله در سال ۱۹۸۰ اعتراف کرد. او گفت که کارول را وقتی تنهایی در حال قدم زدن بوده، ربوده و مدت کوتاهی بعد او را به قتل رسانده است؛

مرد جنایتکار در آن زمان ۲۴ ساله بود.  به گفته پلیس فلوریدا، منسفیلد در حال حاضر در زندانی در کالیفرنیا در حال گذراندن ۵حبس ابد به اتهام قتل ۵زن در فلوریداست. او در سال ۱۹۸۲ بعد از قتل یک زن دستگیر و در حفاری حیاط خانه‌اش اجساد ۴ زن دیگر کشف شد. پلیس اعلام کرده که با کشف راز قتل دختر گمشده بعد از ۴۴سال تحقیقات درباره این پرونده به پایان رسیده است.