برنامه نکونام برای شکار قو در تالاب انزلی
برنامه نکونام برای شکار قو در تالاب انزلی

تیم فوتبال استقلال از هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه سیروس قایقران میهمان ملوان بندرانزلی است.

 

دیدار تیم‌های ملوان بندرانزلی و استقلال تهران از هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال امروز از ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه در ورزشگاه سیروس قایقران برگزار می‌شود.

این دیدار در حالی برگزار می‌شود که استقلال با ۳۵ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و ملوان با ۲۷ امتیاز در رده پنجم قرار دارد. هر دو تیم با برتری یک بر صفر نیم فصل دوم را آغاز کردند. آبی‌پوشان در آزادی موفق شدند صنعت‌نفت را مغلوب کنند و انزلی‌چی‌ها نیز موفق شدند ذوب‌آهن را در اصفهان مغلوب کنند تا با شرایط روحی خوبی در خانه مقابل صدرنشین لیگ قرار بگیرند.

دیدار رفت با تک گل محمدحسین مرادمند در حالی به پایان رسید که ضربه پنالتی مهران احمدی را در دقایق ابتدایی بازی حسین حسینی مهار کرد. دو تیم پیش از این دیدار ۶۱ بار مقابل یکدیگر قرار گرفتند که سهم استقلال ۲۶ برتری و سهم ملوان ۱۰ پیروزی بوده است. ۲۵ دیدار نیز با تساوی به پایان رسیده است.

جواد نکونام به نظر می رسد برای این دیدار از جلال الدین ماشاریپوف به عنوان بازیکن اصلی استفاده خواهد کرد تا کاپیتان تیم ملی ازبکستان برای اولین بار در ترکیب آبی پوشان فیکس شود.

ترکیب احتمالی استقلال:

سیدحسین حسینی، رافائل سیلوا، محمدحسین مرادمند، آرمین سهرابیان، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، روزبه چشمی، مهدی مهدی‌پور، جلال‌الدین ماشاریپوف، مهرداد محمدی و گوستاوو بلانکو

 

منبع: خبـر ورزشی