به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس؛ سیدمحمد موسوی اظهار کرد: راس ساعت ۱۲:۳۵ دقیقه امروز جمعه ۲۴ فروردین ماه ۱۴٠۳ وقوع حریق گسترده در یک ساختمان مسکونی واقع در ابراهیم آباد خیابان امام علی شوش از طریق سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد. وی افزود: بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری […]

- مهار حریق منزل مسکونی در شوش

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس؛ سیدمحمد موسوی اظهار کرد: راس ساعت ۱۲:۳۵ دقیقه امروز جمعه ۲۴ فروردین ماه ۱۴٠۳ وقوع حریق گسترده در یک ساختمان مسکونی واقع در ابراهیم آباد خیابان امام علی شوش از طریق سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوش، آتش‌نشانان خود را از ایستگاه‌های شماره ۲،را به محل مورد نظر اعزام کردند

موسوی ادامه داد: با حضور آتش نشانان این حریق که درقسمت حال پذیرایی یک منزل مسکونی در طبقه اول آپارتمان ۲طبقه رخ داده بود، به سرعت مهار واز سرایت آتش به سایر واحدها ومنازل اطراف جلوگیری بعمل آمد.

رئیس آتش نشانی شوش در پایان بااشاره به اینکه خوشبختانه در این حریق به هیچ یک از ساکنین منزل مسکونی آسیبی نرسید گفت؛علت حریق از سوی کارشناسان در حال بررسی می باشد.

خبرنگار؛یوسف منصوری

۴۶

منبع: خبـرآنلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.