به گزارش زیرنویس، وزیر خارجه چین در پاسخ به درخواست همتای آمریکایی حمله هفته گذشته اسراییل به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را به شدت محکوم کرده است.مقامات آمریکا برای جلوگیری از پاسخ نظامی ایران به اسراییل بابت حمله به کنسولگری ایران در دمشق، به دولت چین متوسل شدند و عالی ترین مقام دیپلماتیک آمریکا […]

به گزارش زیرنویس، وزیر خارجه چین در پاسخ به درخواست همتای آمریکایی حمله هفته گذشته اسراییل به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را به شدت محکوم کرده است.
مقامات آمریکا برای جلوگیری از پاسخ نظامی ایران به اسراییل بابت حمله به کنسولگری ایران در دمشق، به دولت چین متوسل شدند و عالی ترین مقام دیپلماتیک آمریکا در تماس با همتای چینی از او خواسته تا ایران را از پاسخ به تجاوز نظامی اسراییل به کنسولگری ایران در دمشق بازدارد.
به گزارش عصرایران، خبرگزاری آمریکایی بلومبرگ در خبری از تماس تلفنی آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا با ” وانگ یی” همتای چینی خبر داده که در آن تماس، مقام آمریکایی از دولت پکن خواسته تا ایران را از واکنش نظامی به اسراییل منصرف کند.
سخنگوی وزارت خارجه چین اما در نشست خبری خود درباره این تماس تلفنی بدون اشاره به جزئیات آن گفته در این مکالمه تلفنی، “وانگ یی” حمله اسراییل به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را به شدت محکوم کرده و از همتای آمریکایی خود خواسته به جای حمایت یکطرفه و یکجانبه از اسراییل، “نقش سازنده ای در حل بحران غزه و ایجاد آتش بس در آن منطقه” ایفا کند.

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.