واکنش کاربران به برخی از لاف‌زدن‌های جدید صهیونیست‌ها
واکنش کاربران به برخی از لاف‌زدن‌های جدید صهیونیست‌ها

کاربران در توییت‌هایی از پاسخ سخت‌تر ایران به آنها در صورت سر زدن غلط جدیدی نوشتند.

 

برخی از اخبار حاکی از لاف‌زدن‌های جدید صهیونیست‌ها برای پاسخ به ایران دارد. صهیونیست‌ها که اصابت موشک‌های ایرانی به خاکشان آن هم پس از کمک‌های پدافندی چندین کشور، موجب تحقیر آنها شده است، حرف از پاسخ به ایران می‌زنند. کاربران در توییت‌هایی از پاسخ سخت‌تر ایران به آنها در صورت سر زدن غلط جدیدی نوشتند. کاربران تأکید کردند که ایران همه توان دفاعی خود را به کار نگرفته و هنوز شگفتانه‌های بسیاری برای رژیم خبیث دارد. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران را مرور کرده‌ایم.

 سیدپویان حسین‌پور:

این یک هشدار نیست، یک برنامه قطعی است! در صورت وقوع هرگونه خطایی از سوی صهیونیست‌ها علیه خاک ایران یا پایگاه‌ها و منافع منطقه‌ای ایران، پاسخی سهمگین در انتظار آنهاست. پاسخی که عملیات دو شب قبل (وعده_صادق)، حکم رزمایش و تمرین آن را خواهد داشت. مدافعان ایران از همیشه آماده‌ترند.

 احمد نادری:

رژیم صهیونیستی پس‌از پاسخ حساب شده دلاورمردان سپاه به قدری درخود پیچیده که فراموش کرده است نتیجه تصمیم اشتباه بعدی بسیار سریع‌تر و مخرب‌تر خواهد بود. هرچند منطق جنگی اسرائیل تلاش برای حفظ اعتبار، حیثیت و حتی موجودیت است، اما ضربه سهمگین بعدی احتضار رژیم منحوس را نزدیک‌تر خواهد کرد.

 کیان مهزاد:

رژیم خبیث تحقیر شده است. ده‌ها کشور به کمکش آمده‌اند و باز هم خودشان اذعان دارد که حداقل ۱۰ موشک به نقاط مختلف خاکش خورده است. حالا می‌خواهد پاسخ بدهد، بسیار خوب، اما یادتان باشد که این بار تحقیر نمی‌شویم به لطف الهی محو می‌شوید!

 افشین صفری:

نمیدونیم ایران دقیقاً از چند درصد توان موشکی‌اش استفاده کرد، ولی میدونیم که اسرائیل از صددرصد توان ضدموشکی‌اش استفاده کرد!

 هومن زندی‌زاده:

اسرائیل کاری کرد که دو راه بیشتر ندارد: ۱) عدم‌واکنش به عملیات تلافی‌جویانه ایران و تحقیر ابدی. ۲) واکنش به عملیات و افتادن کل بلوک غرب در سرازیری سقوط. بگذارید به هپروتی‌ها بگویند ۹۹ درصد موشک‌ها را رهگیری کرده‌اند؛ شهرک‌نشینان سرزمین‌های اشغالی را ترک می‌کنند. ‎#پایان_استعمار.

 شهرام سلیمان‌زاده:

اسرائیل آن رژیم کثیف اگر کوچک‌ترین حماقتی بکند، مطمعناً پاسخ اینبار متلاشی کننده خواهد بود. ‎#پشیمانشان_کردیم

 زهرا سلیمانی:

جالب بود؛ یک کارشناس نظامی امریکایی گفته بود: حمله ایران، نهایت قدرت هجومی آن نبود، ولی دفاع اسرائیل، نهایت قدرت دفاعی اسرائیل بود و این یعنی شکست بزرگ برای اسرائیل که نشان می‌دهد [در صورت ادامه جنگ]هیچ شانسی در مقابل ایران ندارد. ‎#پشیمانشان_کردیم

 محسن مقصودی:

این موضع خیلی درست و مهمه. صهیونیست‌ها باید بدانند اگر مجدداً غلطی بکنند دیگر ۱۲روز فرصت نخواهند داشت پاسخ سهمگین در کمتر از چند ثانیه داده خواهد شد. این یعنی ایجاد هراس مضاعف در دل اهالی صهیونیست این‌بار از احتمال حماقت مجدد خودشان؛ بدون فرصت پناه گرفتن. نابودی‌شان نزدیک می‌شود.

 سیدرضی:

جمهوری اسلامی در شب حمله به سرزمین‌های اشغالی، بعد از ناکارکردن پدافند رژیم می‌توانست در موج بعدی حمله هرکجا که بخواهد را شخم بزند، ولی هدف تنها ارسال پیامی راهبردی و تمدنی بود، اما حالا که اسرائیل مشتاق رسیدن به خط پایان است، بسم الله، ما منتظریم، بیا که طومارت را به هم بپیچیم!

 احمد روستایی:

رژیم صهیونیستی خودش هم می‌داند که اگر باز غلط اضافه‌ای بکند، پاسخ شدیدتر و محکم‌تری خواهد گرفت. حالا به قول رهبری اگر عجله دارد که زودتر از ۲۵سال آینده نابود شود، خب بسم‌الله. سربازان شجاع ایرانی آماده‌نبرد و دفاع از وطنند.

منبع: روزنامه جوان

+

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.