اوسمار ویه‌را، سرمربی پرسپولیس، در نشست خبری پیش از مصاف با سپاهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: عصر همگی بخیر. خیلی خوشحالم که در کنار شما هستم. هر چه قدر به پایان فصل نزدیک می‌شویم همه تلاش می‌کنند و بازی‌ها سخت می‌شود چون می‌خواهند به هدفشان برسند. از وقتی به […]

- برابر سپاهان، جزئیات تعیین‌کننده است/ باخت به آلومینیوم به خاطر تعویض‌هایم نبود

اوسمار ویه‌را، سرمربی پرسپولیس، در نشست خبری پیش از مصاف با سپاهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: عصر همگی بخیر. خیلی خوشحالم که در کنار شما هستم. هر چه قدر به پایان فصل نزدیک می‌شویم همه تلاش می‌کنند و بازی‌ها سخت می‌شود چون می‌خواهند به هدفشان برسند. از وقتی به ایران آمدم بازی‌های مقابل سپاهان حساس بوده و جزئیات کوچک جریان بازی را تغییر می‌داد. امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم و از این جزئیات که گفتم استفاده کنیم تا نتیجه بازی را به سود خودمان رقم بزنیم. امیدوارم که یک حمایت خوب از سمت هواداران داشته باشیم، درست است که یک جام را از دست دادیم اما این انرژی مثبت آن‌ها به ما کمک می‌کند و امیدوارم فردا هم مثل همیشه ما را تنها نگذارند.

“چه درسی از بازی آلومینیوم گرفتید؟” اوسمار در پاسخ به این سوال گفت: به نظرم فرقی نمی‌کند. چه بازی را واگذار کنیم و چه ببریم، باید از همه بازی‌ها درس بگیریم، نه فقط مربیان، بلکه بازیکنان و اعضای کادرفنی باید از شکست یا برد درس بگیرند. چقدر خوب دست که آدم از بردهایش درس بگیرد چون شیرین است و موقع شکست آدم ناراحت می‌شود. شکست همیشه تلخ است اما امیدوارم که هواداران بدانند که لیگ را مقابل داریم و تمام تلاشمان را می‌کنیم به هدفی که می‌خواهیم برسیم و برای آن می‌جنگیم. به نظرم اینکه می‌گویید شکست ما به خاطر تعویض‌ها بوده، اینطور نیست. به تمام بازیکنانم صد در صد اطمینان و اعتماد کامل دارم. اگر بازی را هم ببینید ما بعد از تعویض دو گل هم زدیم. بازیکنانی که وارد شدند کمک کردند و هدف آن‌ها بهتر کردن بازی به سود ما بود. در این فاصله دو گل هم با بازیکنان تعویضی زدیم. همانطور که قبلاً گفتم دفاع تیمی از مهاجم شروع می‌شود و برای همین هیچوقت نظر انفرادی ندارم که یک نفر ضعیف است یا نه. همیشه تیم و همیشه آن‌ها از ابتدا تا انتها با هم دفاع می‌کنند.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه برخی از بازیکنان سپاهان مانند نورافکن سعی کرده‌اند یک جنگ روانی را شکل بدهند، گفت: نمی‌دانم چه گفته‌اند و نمی‌توانم در مورد استوری‌ای که ایشان گذاشته‌اند، نظر بدهم اما به نظرم یک بازیکن باید خودش را در زمین نشان دهد و از سوتی که داور می‌زند تا پایان که داور سوت می‌زند کارش را به خوبی انجام دهد.

“بیرانوند به مرز آمادگی رسیده است؟” سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال گفت: مشخص نیست که او بازی کند یا نه چون روزانه وضعیت علی را زیر نظر داریم. ظهر تمرین داریم و باید بررسی کنیم که می‌تواند خودش را به این بازی برساند یا خیر.

اوسمار در مورد اینکه سه بار مقابل آلومینیوم کامبک خورده‌اند، گفت: بازی‌های اینطوری از نظر احساسی روی بازیکنان تاثیر می‌گذارد و کار کردیم و صحبت کردیم و با تمریناتی که داشتیم، بازیکنان به احساساتشان غلبه کردند و آماده بازی فردا هستند.

بیشتر بخوانید: عیار سرمربی پرسپولیس چهارشنبه مشخص می‌شود

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.