مردی که در حمایت از رفیقش دست به قتل زده‌ است، مدعی شد مقتول مست بود و قصد اخاذی داشت.   متهم که پس از مدتی فرار بازداشت شده است به قتل اعتراف کرد و گفت یک بار از دست مقتول به همراه دوستش فرار کرده بود.   مأموران اوایل سال گذشته در جریان درگیری […]

مردی که در حمایت از رفیقش دست به قتل زده‌ است، مدعی شد مقتول مست بود و قصد اخاذی داشت.

 

متهم که پس از مدتی فرار بازداشت شده است به قتل اعتراف کرد و گفت یک بار از دست مقتول به همراه دوستش فرار کرده بود.

 

مأموران اوایل سال گذشته در جریان درگیری خونینی در جنوب تهران قرار گرفتند. مرد زخمی که شهرام نام داشت ساعاتی بعد از انتقال به بیمارستان جانش را از دست داد.

 

پلیس شاهدان را مورد تحقیق قرار داد. آنها گفتند دو دوست به نام‌های خسرو و محمود با هم به شهرام حمله کردند و محمود ضربات کشنده را به شهرام زد. این در حالی بود که دو متهم فرار کرده بودند.

 

مدتی بعد هر دو متهم بازداشت شدند. خسرو گفت: من مغازه‌دار هستم. محمود دوست من است. او روز حادثه در مغازه من داشت خرید می‌کرد که متوجه شهرام و چند دوست دیگرش شدم که به مغازه‌ام خیره شده ‌بودند ومی‌خواستند وارد شوند. با عجله به محمود گفتم بیا از مغازه بیرون برویم که نتوانند خفت‌گیری کنند. ما کرکره مغازه را پایین دادیم و بعد سوار موتور شدیم و فرار کردیم. محمود مقابل یک جگرکی پیاده شد. من با موتور گاز دادم و رفتم که یک‌دفعه شهرام و دوستانش جلویم را گرفتند. محمود در حمایت از من جلو آمد و با ضربات چاقو شهرام را زد که همین ضربات هم باعث مرگ شهرام شد.

 

وقتی محمود مورد بازجویی قرار گرفت، گفته‌های دوستش را تأیید کرد و گفت: وقتی دیدم خسرو را کمی بالاتر از جگرکی خفت کرده‌اند برای کمک به او جلو رفتم. خسرو را به کرکره یک مغازه کوبیدند و داشتند با چاقو او را می‌زدند که من سر رسیدم و یک ضربه به شهرام زدم تا خسرو را رها کند. قصد نداشتم او را بکشم. از اتفاقی که افتاده خیلی ناراحتم اما واقعیت این است که شهرام داشت خسرو را می‌کشت. او خفت‌گیر بود و همه می‌دانستند او چه می‌کند.

 

با پایان بازجویی‌ها و با توجه به اینکه اولیای دم درخواست قصاص کرده‌ بودند پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و به‌زودی مورد رسیدگی قرار می‌گیرد. 

اعتمادآنلاین

+

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.