نارضایتی‌ها از ترکیش ایرلاین بالا گرفت
نارضایتی‌ها از ترکیش ایرلاین بالا گرفت

عصر ایران نوشت: در چند روز گذشته دفتر تهران هواپیمایی ترکیه بسیاری از آژانس ها را به بهانه‌های غیر مستدل مشمول جریمه های میلیاردی کرده است. الف. مدیر یکی از آژانس‌های گردشگری با انتقاد از عدم نظارت جدی سازمان هواپیمایی کشوری بر روی ایرلاین‌های خارجی گفت: به تازگی ما و دیگر همکاران با جرایم سنگین […]

- نارضایتی‌ها از ترکیش ایرلاین بالا گرفت

عصر ایران نوشت: در چند روز گذشته دفتر تهران هواپیمایی ترکیه بسیاری از آژانس ها را به بهانه‌های غیر مستدل مشمول جریمه های میلیاردی کرده است.

الف. مدیر یکی از آژانس‌های گردشگری با انتقاد از عدم نظارت جدی سازمان هواپیمایی کشوری بر روی ایرلاین‌های خارجی گفت: به تازگی ما و دیگر همکاران با جرایم سنگین از سوی ترکیش ایرلاین روبرو شده‌ایم که به نظرم این دفعه هم در رقم‌ها و هم در دلایل جریمه تفاوت بسیار زیادی نسبت به قبل را شاهد هستیم. نکته عجیب تر این که اصلا دلایل مطرح شده از سوی ترکیش منطقی و مستدل نیست.

این فعال گردشگری تاکید کرد: به نظر بسیاری از آژانس‌های فروش بلیت هواپیما، آقای فاتح تونل مدیر دفتر ترکیش در تهران، شایستگی و تجربه لازم برای اداره دفتر مهم تهران را ندارد و با برخوردهای بد و غیر حرفه‌ای مسیر همکاری و تعامل را بسته است. درخواست ما از وزارت راه و سازمان هواپیمایی کشوری و سایر نهادهای نظارتی این است اجازه ندهند یک شرکت هواپیمایی خارجی این طور به شرکت‌های ایرانی زورگویی کند.

الف. با اشاره به آغاز نظارت شدید سازمان هواپیمایی بر ایرلاین‌های داخلی گفت: چرا سازمان هواپیمایی کشوری در برابر تخلفات خارجی‌ها سکوت پیشه کرده؟ ما از کاپیتان محمدی بخش رییس سازمان انتظار داریم با جدیت با تخلفات ایرلاین های خارجی برخورد و از منافع ایرانیان دفاع کند.

منبع: اطلاعات انلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.