با اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال،حساس ترین بازی‌های این هفته فوتبال ایران به برادران حیدری رسید. پیام در تبریز بازی استقلال و تراکتور را سوت می‌زند و دکتر بیژن هم در تهران دیدار فوق العاده حساس پرسپولیس و سپاهان را قضاوت می‌کند. دکتر بیژن تا به حال ۶ بار این بازی بسیار مهم را سوت […]

- پرسپولیس با این داور به سپاهان نمی‌بازد!

با اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال،حساس ترین بازی‌های این هفته فوتبال ایران به برادران حیدری رسید. پیام در تبریز بازی استقلال و تراکتور را سوت می‌زند و دکتر بیژن هم در تهران دیدار فوق العاده حساس پرسپولیس و سپاهان را قضاوت می‌کند. دکتر بیژن تا به حال ۶ بار این بازی بسیار مهم را سوت زده و نکته جالب توجه اینجاست که پرسپولیس هیچ وقت با قضاوت بیژن حیدری به سپاهان نباخته است.

در لیگ پانزدهم، بازی پرسپولیس و سپاهان با داوری حیدری با تساوی دو بر دو به پایان رسید. در لیگ شانزدهم پرسپولیس با قضاوت دکتر بیژن موفق شد ۳ بریک از سد سپاهان عبور کند. در لیگ هجدهم بازی دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید و در لیگ بیستم هم دو تیم با داوری بیژن حیدری به تساوی یک بر یک رسیدند.

در لیگ بیست و یکم پرسپولیس موفق شد دو بر یک سپاهان را شکست دهد و آخرین دیدار دو تیم با قضاوت دکتر حیدری هم سال قبل در جریان بازی‌های جام حذفی بود. جایی که دو تیم در نقش جهان به مصاف هم رفتند و شاهد یکی از زیباترین تقابل‌های دو تیم در چند سال اخیر بودیم. این بازی در نهایت بعد از تساوی دو بر دو در جریان ۹۰ دقیقه، به وقت‌های اضافه رفت و این پرسپولیس بود که موفق شد با زدن دو گل دیگر در وقت‌های اضافه، سپاهان را شکست دهد و به مرحله بعد صعود کند.

بیشتر بخوانید: حمید مطهری در تدارک ضربه زدن به نکونام و استقلال/ او یک بار هم عصای دست پرسپولیس و یحیی شده بود!

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.