مرگ ناگهانی مردی که در حال تعمیر کولر جانش را از دست داد، راز ازدواج دوم او را فاش کرد.    مأموران کلانتری ۱۲۰ سیدخندان ظهر امروز در تماس با بازپرس کشیک قتل تهران از مرگ مرد میانسالی بر اثر برق‌گرفتگی و سقوط از بلندی خبر دادند. در پی این خبر بازپرس محسن اختیاری از […]

 مرگ ناگهانی مردی که در حال تعمیر کولر جانش را از دست داد، راز ازدواج دوم او را فاش کرد.

 

 مأموران کلانتری ۱۲۰ سیدخندان ظهر امروز در تماس با بازپرس کشیک قتل تهران از مرگ مرد میانسالی بر اثر برق‌گرفتگی و سقوط از بلندی خبر دادند. در پی این خبر بازپرس محسن اختیاری از شعبه اول بازپرسی دادسرای جنایی تهران دستور انجام تحقیقات لازم به مأموران کلانتری را داد. از آنجا که شواهد و قرائن و گفته‌های شاهدان حکایت از آن داشت که قتلی صورت نگرفته است بازپرس جنایی دستور داد هویت متوفی و خانواده‌اش شناسایی شوند و مورد تحقیق قرار بگیرند. همچنین جسد برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شود.

اعتمادآنلاین

+

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.