باتوجه به محرومیت سید حسین حسینی کاپیتان و دروازه‌بان استقلال مقابل تراکتور روزبه چشمی در این بازی حساس بازوبند آبی‌ها را به بازو خواهد بست. اگرچه در بازی‌هایی که حسینی نیز به عنوان کاپیتان در زمین حضور داشته چشمی مانند یک رهبر ارتباط با بازیکنان استقلال را به بهترین شکل انجام داده و حالا مدافع […]

- کاپیتان مقابل برابر تراکتور بازی می‌کند/ برای اولین بار؛ تغییر نقش ستاره کلیدی نکونام

باتوجه به محرومیت سید حسین حسینی کاپیتان و دروازه‌بان استقلال مقابل تراکتور روزبه چشمی در این بازی حساس بازوبند آبی‌ها را به بازو خواهد بست.

اگرچه در بازی‌هایی که حسینی نیز به عنوان کاپیتان در زمین حضور داشته چشمی مانند یک رهبر ارتباط با بازیکنان استقلال را به بهترین شکل انجام داده و حالا مدافع هافبک این تیم این بار نقش مهم‌تری در بازی مقابل تراکتور دارد چرا که این بازی برای تیم نکونام حکم مرگ و زندگی را دارد.

چشمی که در سال ۹۴ به جمع آبی پوشان پیوست و در این مقطع یک بار به مقصد قطر استقلال را ترک کرده، در نهمین سال حضور در استقلال دومین کاپیتان تیم است و حالا جلوتر از حسینی غایب بازوبند را بر بازو می‌بندد تا برای اولین بار در این فصل بازوبند کاپیتانی به دست کسی جز سیدحسین بسته شود.

گفتنی است تیم‌ استقلال فردا از ساعت ۱۷ در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف تراکتور می‌رود.

بیشتر بخوانید: داور دیدار تراکتور و استقلال کنار کشید

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.