هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس برای تحقق خواسته اهالی فوتبال و هواداران باشگاه استقلال شش هفته زمان دارد، شش هفته‌ای که می‌تواند حیاتی ترین فرصت برای مالک جدید باشد تا خود را در دل دوستداران تیم جا بدهد و اگر چه او مالک تیم است اما اگر در این کار ناکام بماند دیگر هرگز روز خوش […]

- کلوب| استقلال را به مقصد برسانید

هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس برای تحقق خواسته اهالی فوتبال و هواداران باشگاه استقلال شش هفته زمان دارد، شش هفته‌ای که می‌تواند حیاتی ترین فرصت برای مالک جدید باشد تا خود را در دل دوستداران تیم جا بدهد و اگر چه او مالک تیم است اما اگر در این کار ناکام بماند دیگر هرگز روز خوش نخواهد دید و کارش بسیار سخت می شود.

استقلال روی کاغذ مال پتروشیمی است اما اگر استقلال همیشه نباشد که ارزشی ندارد. پس در وهله اول مالک جدید باید با آرامش و به دور از تنش و استرس و جنگ و دعوا تیم را به جام قهرمانی برساند. پس از کسب قهرمانی و برای فصل آینده زمان برای کارهای دیگر هست.  

محمود فخرالحاج| باشگاه خبرنگاران آزاد

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.